امارات متحده عربی: چگونه می توانید شناسه امارات خود را ظرف 24 ساعت دریافت کنید

اگر می‌خواهید برای شناسه امارات (Emirates ID)  خود درخواست دهید، اما یک سرویس سریع‌تر دریافت کنید، ممکن است این امکان برای شما وجود داشته باشد که شناسه امارات خود را ظرف 24 ساعت دریافت کنید.

اداره فدرال هویت، شهروندی، گمرک و امنیت بنادر (ICP)، که مرجعی است که شناسه های امارات را در امارات صادر می کند، خدمات فوری برای دریافت کارت شناسایی امارات در عرض 24 ساعت ارائه می دهد. این سرویس « Fawri» نامیده می‌شود و تا زمانی که هزینه‌های لازم برای خدمات فوری را بپردازید، می‌توانید در مرکز شادی مشتری ICP برای خدمات درخواست دهید. در اینجا جزئیات نحوه استفاده از این سرویس آورده شده است.

برای اولین بار برای شناسه امارات اقدام می کنید؟ آیا واجد شرایط خدمات فوری هستید یا خیر؟

توجه به این نکته ضروری است که بسته به اینکه در کدام دسته از متقاضیان قرار می گیرید، خدمات فوری فقط برای انواع خاصی از مراحل شناسایی امارات در دسترس است.

این سرویس برای همه گروه های سنی برای اتباع امارات متحده عربی و اتباع شورای همکاری خلیج فارس که به طور رسمی در امارات اقامت دارند در دسترس است و می توان برای موارد زیر دریافت کرد:

  • ثبت نام برای اولین بار
  • تمدید کارت های منقضی شده
  • کارت های گم شده یا آسیب دیده.

اگر شما مقیم خارج از کشور، غیر از تبعه شورای همکاری خلیج فارس هستید، تنها در صورت تعویض کارت شناسایی خود می توانید برای خدمات فوری درخواست دهید. طبق وب‌سایت رسمی دولت امارات متحده عربی، u.ae، این به این دلیل است که صدور یا تمدید کارت‌های شناسایی با مدرک اقامت و مراحل مربوطه مرتبط است.

هزینه خدمات چقدر است؟

به غیر از هزینه تمدید شناسه امارات یا هزینه درخواست، باید 150 درهم به عنوان هزینه خدمات فوری بپردازید. همانطور که در وب سایت ICP آمده است، این سرویس در مراکز شادی مشتریان در دسترس است، بنابراین اگر می خواهید برای خدمات فوری درخواست دهید، باید به یکی از مراکز مراجعه کنید.

کدام مدارک مورد نیاز است؟

برای درخواست خدمات فوری نیازی به ارائه هیچ مدرک اضافی ندارید. بسته به اینکه برای اولین بار ثبت نام، تمدید کارت منقضی شده یا کارت های گم شده یا آسیب دیده درخواست می کنید، مدارک مورد نیاز متفاوت است.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *