آینده از آن شما است…

ما اینجا هستیم در کنار شما، تا بهترین فرصت ها را برای حضور در شهر آینده “دبی” را بدست آورید و با آسایش خیال به آینده وارد شوید.

درباره ما

DubaiVS یک استارتاپ مشاوره خدمات اداری است که با هدف تسهیل فرایند ثبت شرکت در خارج از ایران به طور ویژه فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف ما مشاوره به مدیران و کارآفرینان عزیز در داخل و خارج از کشور برای اجرایی نمودن ایده های خود با بهترین کیفیت و طبق آخرین قوانین کشور می باشد. DubaiVs جزو تخصصی ترین مجموعه های ارائه کننده خدمات ثبت شرکت در ایران می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

ارائه مشاوره به افراد و شرکتها در حوزه ثبت شرکت و سرمایه گذاری هتل از مهترین خدمات ما می باشد. همواره کوشیده ایم خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در سریعترین زمان به انجام برسانیم و مشاوری امین برای مدیران و کارآفرینان عزیز کشورمان باشیم. با آسودگی خاطر امور ثبت شرکت خود را از 0 تا 100 به ما بسپارید و تمرکز خود را بروی امور تخصصی کارتان بگذارید. می توانید با استفاده از دکمه ی مشاوره رایگان یا فرم تماس با ما، مشاوره تخصصی خود را به صورت اختصاصی دریافت نمایید.

خدمات ما

ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم تا از فرصت های موجود در دبی مطلع شوید و از آن حداکثر استفاده را بکنید. با توجه به شبکه ارتباطی خود می توانیم حداکثر منافع را برای شما خلق کنیم.

آمار و درصد ثبت شرکت در کشور امارات در طول سالیان گذشته روند افزایشی، به خاطر مزیت‌های فراوان ثبت و راه‌اندازی بیزینس در این کشور داشته است. فرآیند ثبت شرکت در دبی و نقاط دیگر کشور امارات به امری راحت‌تر تبدیل شده و درخواست‌کنندگان با انجام چند مرحله می‌توانند شرکت خود را ثبت و شروع به فعالیت کنند. با توجه به اینکه این کشور یکی از پیشرفته و توسعه یافته‌ترین ملت‌ها در منطقه است به محلی مناسب و ایده‌آل جهت سرمایه گذاری، مهاجرت و زندگی تبدیل شده است. به عنوان پارتنر رسمی ایفزا، به شما کمک می کنیم که در سریعترین زمان ممکن بتوانید تجارت خود را بین المللی کنید.

چرا ما

ما در دوبی وی اس در حوزه ی مشاوره سرمایه گذاری در دبی، تیمی را تشکیل داده ایم که کار مشاوره را با بهترین کیفیت اجرا می کنند و به شما ضمانت کامل و اطمینان خاطر خواهیم داد که در این مسیر همراه خوبی برای تان باشیم و مشکلات و سؤالاتتان  را با دقت بررسی و برای رفع آن، راه حل مناسب ارائه دهیم.

خدمات تخصصی

خدمات ما متمرکز بر کشور دبی می باشد و بهترین فرصت های را به شما معرفی می کنیم.

ثبت شرکت

به عنوان یکی از پارتنرهای رسمی مناطق آزاد دبی، در کم ترین زمان ممکن ثبت شرکت در دبی انجام می دهیم.

سرمایه گذاری

ما به صورت تخصصی در صنعت هتلداری فعالیت داریم و فرصت های آن را به علاقمندان معرفی می کنیم.

DubaiVS در یک نگاه

حرفه ای بودن معیار دارد و ما ادعا می کنیم که در حرفه خود یک تمام کننده هستیم!!

12

سرمایه گذاری در هتل

66

ثبت شرکت بین المللی

17

مهاجرت بین المللی

همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان تخصصی کلیک کنید