نحوه سرمایه گذاری در هتل ها: 6 راه برای سرمایه گذاری در صنعت هتل

سرمایه گذاری در هلتداری یک تصمیم سودمند برای صاحبان مشاغل و افراد است. گزینه های بی شماری برای متنوع سازی نمونه کارها و ایجاد سود پایدار وجود دارد. سرمایه گذاری هتل در املاک و مستغلات از ساخت یک مفهوم هتل جدید تا نوسازی ویژگی های هتل.

با این وجود ، هنوز اطلاعات زیادی وجود دارد که یک سرمایه گذار آینده نگر باید قبل از انجام این کار ظریف ، بداند. در این مقاله ، ما به دنبال انتقادی هستیم که آیا هتل ها سرمایه گذاری خوبی دارند و چگونه می توانند در هتل ها سرمایه گذاری کنند.

آیا هتل ها سرمایه گذاری خوبی هستند؟

جواب ساده؟ آره. هتل ها منبع عالی درآمد برای سرمایه گذاران هستند. به دلیل سازگاری آنها ، سرمایه گذاران فرصت های کافی برای رشد درآمد خود در جنبه هایی مانند نوسازی و عملیات دارند. در این ساختار درآمد ، همیشه فرصتی برای مذاکره در یک جنبه وجود دارد بدون اینکه درآمد دیگری را از دست بدهد.

انتخاب سرمایه گذاری در یک برند هتل بسیار قابل تشخیص ، بازده بالاتری برای سرمایه گذاری (ROI) ارائه می دهد. اگرچه این هتل ها می توانند خطر بالایی داشته باشند ، اما آنها همچنین ترافیک سنگینی را مشاهده می کنند که ارزش آن را دارد. با باز شدن جهان ، هتل های سراسر جهان شاهد افزایش گسترده ای در رزرو هستند ، به این معنی که سرمایه گذاران احتمالاً ROI بالایی را مشاهده می کنند.

هتل ها همچنین امکانات بی پایانی را به سرمایه گذاران را ارائه می دهند. هنگامی که درآمد زیاد باشد ، سرمایه گذاران می توانند از آن استفاده کنند تا ارزش افزوده ارزش خود را در املاک خود داشته باشند. از طریق امکانات به روز شده ، اتاق های نوسازی شده هتل یا عوامل جدید، سرمایه گذاران می توانند ارزش هتل خود را افزایش داده و فواید را کسب کنند.

اینها فقط چند مورد از دلایل اصلی سرمایه گذاری های خوب هتل ها است. اکنون ، زمان آن رسیده است که در مورد نحوه سرمایه گذاری در هتل ها بحث کنیم. برای یادگیری بهترین روشهای سرمایه گذاری هتل در ادامه بخوانید.

نحوه سرمایه گذاری در هتل ها

چندین مسیر وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب نحوه سرمایه گذاری در هتل ، طی کنید. ما چند مورد از بهترین گزینه های زیر را بیان کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های سرمایه گذاری ، تیم تیکن می تواند در پاسخ به سؤالات و ارائه مشاوره تأمین مالی با کیفیت کمک کند.

1- پروژه های جدید هتل

ساختن یک مفهوم هتل جدید یک تلاش شجاعانه است و بدون تأمین مالی مناسب می تواند دشوار باشد. از این گذشته ، ساختن یک مفهوم هتل جدید هزینه های قابل توجهی دارد. هزینه ها شامل:

  • پرداخت های پایین ساخت و ساز
  • هزینه برای اولین ماههای عملیاتی (1-4 ماه)
  • پرداخت وام (6-9 ماه)
  • طولانی شدن بیش از حد پروژه و هزینه های متفرقه

به همین دلیل ، شما ممکن است به دنبال کمک یک شرکت تأمین مالی هتل باشید که بتواند پروژه شما را راهنمایی کرده و بودجه تأمین کند. قبل از مشورت با یک شرکت تأمین مالی هتل ، به خاطر داشته باشید که ممکن است تاریخچه شرکت مدیریت هتل را در نظر بگیرد.

2- نوسازی هتل

افزایش دارایی املاک و مستغلات موجود می تواند از یک پروژه هتل جدید امن تر باشد – به سرمایه کمتری نیاز دارد و بنابراین تأمین مالی کمتری دارد. به همین دلیل نوسازی هتل گزینه ای جذاب برای شرکت های وام دهی املاک و مستغلات تجاری و سرمایه گذاران هتل است. اگر در حال نوسازی املاک و مستغلات هتل هستید ، چند گزینه تأمین مالی برای شما وجود دارد. صحبت با بانک موجود خود در مورد وام بانکی معمولی می تواند ارزانترین گزینه تأمین مالی باشد.

3- هتل فرانچایز

خرید امتیاز هتل موفق مانند Holiday Inn ، Hyatt یا Hilton یکی دیگر از گزینه های جذاب برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات است. با این حال ، دستیابی به دارایی هتل از یک مارک تجاری موفق ارزان نیست. براساس FranchiseHelp.com ، هزینه افتتاح و بهره برداری از حیاط توسط هتل ماریوت بین 7 تا 14 میلیون دلار است. این پس از هزینه اولیه خرید امتیاز 60،000 دلاری است.

از طرف دیگر ، ممکن است برای هر اتاق مهمان 500 دلار بپردازید. هیچ منکر جریان نقدی که با مدیریت یک هتل شناخته شده برند حاصل می شود ، منکر نیست. به همین دلیل وام دهندگان تجاری مایل به تأمین بودجه برای حق رای دادن در هتل هستند.

4- سرمایه گذاری مجدد هتل

چرا وقتی می توانید وام فعلی را پس بگیرید ، به سرمایه گذاری های خارج از املاک و مستغلات نگاه کنید؟ بازپرداخت هتل یک وسیله نقلیه مدیریت دارایی است که می تواند نرخ پایین تر ، پرداخت ماهانه ارزان تر و سرمایه اضافی را که می تواند در مورد عملیات هتل استفاده کند ، تولید کند. وام های بانکی معمولی فوق الذکر و 504 وام SBA نامزدهای خوبی برای سرمایه گذاری مجدد هستند.

5- هتل REITS

هتل REITS گزینه ای ایده آل برای سرمایه گذاران است که مایل به شرکت در کل مراحل هتل هستند. یک هتل REIT به شما امکان می دهد تا در توسعه ، خرید و مدیریت یک هتل سرمایه گذاری کنید. این گزینه سرمایه گذاری بر پاسخگویی به خواسته های همه از تعطیلات که مایل به اقامت آرامش بخش برای متخصصان مشاغل هستند که به فضای کنفرانس نیاز دارند ، متمرکز شده است.

هتل REITS اقامتگاه هایی را در اختیار میهمانان قرار می دهد که ممکن است در یک هتل متوسط مانند وعده های غذایی، معاملات کنفرانس ، پارکینگ اختصاصی و موارد دیگر در دسترس نباشد. به عنوان یک انتخاب مناسب ، هتل REIT ها اغلب ROI های بالا را به سرمایه گذاران ارائه می دهند و آنها را به گزینه ای برای سرمایه گذاری ایده آل تبدیل می کند.

6- سایر سرمایه گذاری های هتل

اگر واقعاً به دنبال سرمایه گذاری در هتلداری هستید ، چند گزینه سرمایه گذاری دیگر نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. کلاس های دارایی مانند سهام شخصی شرکت های هتلداری با معامله عمومی سرمایه گذاری های مشترکی هستند. علاوه بر این ، تاکتیک های جدیدتر مانند Crowdfunding سایر سرمایه گذاری های هتل است که ممکن است جذاب باشد.

همچنین سرمایه گذاری های داخلی وجود دارد که یک هتل می تواند برای بهبود عملیات انجام دهد. Revpar (درآمد برای هر اتاق موجود) ، تجزیه و تحلیل نرخ اتاق و سایر دارایی هایی که دید عملیاتی بیشتری به تیم مدیریتی می دهند ، ارزش توجه دارند. صرف نظر از این روش ، ساختن نمونه کارها خود با املاک و مستغلات با ارزش هتل می تواند یک سرمایه گذاری پرسود باشد.

شروع به سرمایه گذاری در تجارت هتل خود کنید

سرمایه گذاری در پروژه های هتل می تواند یک کار پاداش دهنده باشد. و با تأمین مالی مناسب ، می تواند یک حرکت تجاری موفق باشد. اگر به تأمین مالی مهمان نوازی نیاز دارید ، TCAN را در نظر بگیرید. گزینه های تأمین مالی انعطاف پذیر را برای پروژه های تجاری املاک و مستغلات ارائه می دهد. در حقیقت ، تیکن برای پروژه های هتلداری نزدیک به 300 میلیون دلار در کل وام داده است!

علاقه مند به شروع امروز هستید؟ ما تأمین مالی هتل را به یک فرایند سریع و یکپارچه تبدیل می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تأمین مالی مهمان نوازی ، در صورت تمایل با تیم در تماس بگیرید! یکی از اعضای تیم متخصص ما آماده کمک به شما خواهد بود.

مشاوره سرمایه گذاری دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از بهترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در جهان شد؛ به همین دلیل افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در امارات هستند. یکی از بخش های سرمایه گذاری، صنعت هتل است که تخصص ما هست. به عنوان یک مشاور تخصصی در حوزه سرمایه گذاری هتل، خوشحال می شویم که بتوانیم به شما دراین زمینه کمک کنیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *