10 نکته کلیدی برای خرید و سرمایه گذاری در هتل

وقتی صحبت از مسائل پولی به میان می‌آید، سرمایه‌گذاری احتمالاً یکی از موضوعات مورد بحث امروز است. آیا به دلیل نرخ بالای تورم است و بسیاری از مردم به دنبال منبع درآمد اضافی هستند یا به این دلیل است که سرمایه گذاران به دنبال تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاری خود هستند؟

صنعت هتلداری چیست؟

اگر به دنبال شروع سفر سرمایه گذاری خود هستید، سرمایه گذاری در هتل راهی است که قطعا باید به آن نگاه کنید. یکی از راه هایی که بسیاری از سرمایه گذاران از طریق آن سود بیشتری را تضمین می کنند، سرمایه گذاری در صنعت هتلداری است، زیرا این صنعت بسیار سودآور است.

صنعت هتلداری بخشی از صنعت مهمان‌نوازی است که شامل مشاغلی می‌شود که به مسافران و مهمانان اقامتگاه و خدمات مرتبط ارائه می‌کنند. هتل ها در اشکال و اندازه های مختلف، از مراکز کوچک تختخواب و صبحانه گرفته تا استراحتگاه های لوکس بزرگ، وجود دارند. هتل ها معمولا اتاق ها یا سوئیت هایی را برای اقامت مهمانان به همراه امکانات رفاهی مختلفی مانند رستوران ها، بارها، اتاق های کنفرانس، مراکز تناسب اندام و استخرها ارائه می دهند. سایر خدماتی که هتل ها ممکن است ارائه دهند شامل خدمات اتاق، خانه داری و خدمات دربان است.

صنعت هتلداری نقش مهمی در اقتصاد جهانی ایفا می کند و درآمد قابل توجهی ایجاد می کند و فرصت های شغلی را برای میلیون ها نفر در سراسر جهان فراهم می کند. همچنین یکی از اجزای کلیدی صنعت گردشگری است که محرک اصلی رشد اقتصادی در بسیاری از کشورها است.

8 نکته کلیدی در انتخاب هتل برای سرمایه گذاری

هتل ها به طور کلی منبع درآمد سودآوری هستند. صنعت هتلداری فرصت های بی پایانی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. سرمایه گذاری در یک برند معروف هتل می تواند سود بالایی برای شما داشته باشد. در حالی که خطرات مرتبط همیشه نگران کننده است، ترافیک بالای هتل ها به خصوص پس از همه گیری به این معنی است که سود بیشتر از خطرات است. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما در انتخاب عاقلانه کمک می کند:

1- تحقیق حرف اول را می زند

اولین قدم برای سرمایه گذاری موفق این است که برندهای خود را بشناسید. آیا تکالیف خود را انجام داده اید و با وضعیت هتل آشنا شده اید؟ قبل از انتخاب، باید با هتل، سودآوری، شهرت و استراتژی های بازاریابی به خوبی آشنا باشید. اطمینان حاصل کنید که قبل از سرمایه گذاری، بینشی در مورد تمام عملکردهای درونی برند کسب کرده اید.

2- مکان مهم است

قبل از اینکه با سرمایه گذاری رو به جلو حرکت کنید، نگاهی به محیط اطراف بیندازید. آیا جاذبه های گردشگری در این نزدیکی وجود دارد؟ مراکز خرید، ایستگاه‌ها و فعالیت‌های نزدیک، تقاضای بیشتری برای هتل ایجاد می‌کند. مقاصدی که محبوبیت آنها در بین گردشگران افزایش می یابد اغلب گزینه های مقرون به صرفه و عالی برای سرمایه گذاری هستند.

3- جهانی-محلی فکر کنید

در حالی که سرمایه گذاری در یک مقصد گردشگری محبوب در مالدیو ممکن است جالب به نظر برسد، به گزینه های محلی نیز نگاه کنید. بازار را به دقت تجزیه و تحلیل کنید و ببینید هتل های محلی شما چه چیزی برای ارائه دارند و در آینده به کجا خواهند رفت. گاهی اوقات بهترین فرصت درست زیر بینی شماست، به معنای واقعی کلمه!

4- یک بودجه واقع بینانه ایجاد کنید

در نظر بگیرید که چقدر می خواهید سرمایه گذاری هتل کنید، به خصوص اگر قرار است وام بگیرید. اگر اعداد با هم جمع نشدند، به دنبال یک برنامه بازی متفاوت باشید.

5- اپراتورها را بشناسید

به یاد داشته باشید که اپراتور کسی است که مسئول بازگشت سرمایه خواهد بود. تحقیق خود را انجام دهید و بدانید که چه کسی سرمایه‌گذاری شما را قبل از انجام تعهد مدیریت خواهد کرد. مطمئن باشید که می دانید با چه کسی کار خواهید کرد.

6- بین خط ها را بخوان

همه ما این کار را انجام می دهیم، اما فقط یک بار دیگر به شما یادآوری می کنیم – کل قرارداد را با دقت بخوانید. هر هتل نسبت متفاوتی از آنچه که سرمایه گذار به دست می آورد دارد، پس این را درک کنید. تنها زمانی با قرارداد به جلو حرکت کنید که مطمئن باشید سرمایه گذاری هتل شما دارای نرخ بازدهی کافی است.

7- به دنبال گارانتی باشید

هیچ سرمایه گذاری بازده تضمین شده ای ندارد، به ویژه در صنعت مهمان نوازی. روی مهارت های مذاکره خود کار کنید و در حین ایجاد قرارداد، درصدی را در نظر بگیرید که سرمایه گذاری شما را ارزشمند می کند یا هتلی را انتخاب کنید که بازده تضمین شده را تضمین کند.

8- ریسک ها را دوباره بررسی کنید

قبل از تصمیم گیری نهایی، به خاطر داشته باشید که همه سرمایه گذاری ها با ریسک همراه هستند. بنابراین قبل از ادامه، مطمئن شوید که مشکلات خاص صنعت هتلداری را درک کرده اید. گاهی اوقات ممکن است هتل ها به موقع به نرخ اشغال ایده آل خود نرسند، بنابراین ممکن است تاخیر در بازگشت وجود داشته باشد، این را به خاطر داشته باشید. بازدهی با تاخیر یا کمتر از حد انتظار یک اتفاق عادی است.

قبل از سرمایه گذاری، همه عوامل را در نظر بگیرید. این یک راه خوب برای درآمدزایی در دراز مدت و بخشی از تجارت است. اما مطمئن شوید که دقیقاً می دانید که وارد چه چیزی خواهید شد. تحقیق، تحقیق، تحقیق توصیه ماست!

مشاوره سرمایه گذاری دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از بهترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در جهان شد؛ به همین دلیل افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در امارات هستند. یکی از بخش های سرمایه گذاری، صنعت هتل است که تخصص ما هست. به عنوان یک مشاور تخصصی در حوزه سرمایه گذاری هتل، خوشحال می شویم که بتوانیم به شما دراین زمینه کمک کنیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *