1.3 میلیارد فروش املاک تجاری و هتل در دبی در ژانویه 2023

بر اساس داده های اداره املاک و زمین، بازار املاک و مستغلات دبی در سال جاری به عملکرد قوی خود ادامه داد و بر اساس داده های اداره املاک و زمین، 689 خرید و فروش هتل و املاک تجاری در ماه ژانویه به ثبت رسید که در مجموع به 1.3 میلیارد درهم رسید.

فروش املاک و مستغلات هتل شامل 243 معامله هتل آپارتمان به ارزش تقریبی 680 میلیون درهم بود که گران ترین آپارتمان به قیمت 47.5 میلیون درهم در جمیرا بیچ رزیدنس به وسعت بیش از 5010 فوت مربع و دارای 5 اتاق فروخته شد. 149 اتاق هتل فروخته شده دارای ارزش کل 200 میلیون درهم بودند.

در بخش املاک و مستغلات تجاری، 186 فروش اداری به ارزش 319 میلیون درهم به ثبت رسید که Business Bay با 22.4 میلیون درهم برای 4186 فوت مربع فضای اداری، بالاترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد. علاوه بر این، 111 مغازه به ارزش 160 میلیون درهم در ژانویه فروخته شد.

املاک و مستغلات دبی در دبی اوج

در سال 2022، بازار املاک و مستغلات دبی به رکورد بالایی در معاملات و فروش رسید و موقعیت خود را به عنوان یک مرکز سرمایه گذاری و تجارت و همچنین یک شهر ترجیحی برای زندگی و سکونت تثبیت کرد. معاملات با 44.7 درصد افزایش به 430.26 میلیارد درهم در مقایسه با 297.26 میلیارد درهم در سال 2021، با 122044 تراکنش انجام شد که نسبت به 83456 تراکنش سال قبل 46.23 درصد رشد داشت.

فروش املاک و مستغلات نیز با افزایش 78 درصدی به 265.5 میلیارد درهم در سال 2022 رسید، در مقایسه با 148.99 میلیارد درهم در سال 2021، با 97478 معامله در مقایسه با 60213 تراکنش در سال قبل.

به طور کلی، بخش املاک و مستغلات در دبی همچنان قوی است و سطح بالای معاملات و فروش نشان دهنده جذابیت امارت به عنوان یک مقصد جهانی برای سرمایه گذاری، تجارت و سبک زندگی است.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.