چرا کسب و کار خود را با IFZA راه اندازی کنید؟

دبی که به لحاظ استراتژیک در تقاطع بازارهای اصلی قرار دارد، به عنوان یکی از انتخاب های برتر برای انجام تجارت نه تنها در خاورمیانه، بلکه در جهان ظاهر شده است و زیرساخت های پیشرفته و یک محیط تجاری در کلاس جهانی را ارائه می دهد. یکی از عوامل مهم در رشد دبی، معرفی مناطق آزاد تجاری یا مناطق آزاد در امارات بوده است.

منطقه آزاد مانند سازمان بین المللی منطقه آزاد (IFZA) یک منطقه تجاری ویژه است که توسط قانون شرکت های تجاری فدرال امارات متحده عربی که برای راه اندازی کسب و کار در سرزمین اصلی دبی اعمال می شود، اداره نمی شود. داشتن صلاحیت نظارتی خودمان به ما امکان می‌دهد راه‌اندازی آسان کسب‌وکار و همچنین ارائه مزایای منحصربه‌فرد به دارندگان مجوز را فراهم کنیم.

چرا IFZA  اهمیت دارد؟

IFZA به عنوان یکی از مطمئن ترین و ارزان ترین مناطق آزاد در دبی، امارات ظاهر می شود. این حوزه قضایی به دلیل ارائه بسته های متناسب با نیازهای هر کسی که به دنبال قیمت گذاری رقابتی برای راه اندازی یک شرکت منطقه آزاد دبی است، شناخته شده است. علاوه بر جنبه قیمت گذاری، IFZA تشکیل شرکت منطقه آزاد دبی را با بالاترین استاندارد ارائه می دهد. علاوه بر این، IFZA گزینه های فضای کاری انعطاف پذیر را در قالب میز، دفاتر خصوصی و مجموعه های اداری ارائه می دهد.

برخی از مزایای راه اندازی کسب و کار شما در IFZA چیست؟

1- شما کنترل کامل شرکت خود را دارید.

اگر شرکت برای فعالیت به مجوز تجاری یا صنعتی نیاز داشته باشد، تشکیل شرکت سرزمین اصلی دبی به یک شریک محلی نیاز دارد که حداقل 51٪ مالکیت کسب و کار را داشته باشد. در حالی که قانون فدرال امارات متحده عربی شماره 19 در سال 2018 در مورد سرمایه گذاری مستقیم خارجی اکنون اجازه مالکیت 100٪ خارجی بر شرکت های سرزمین اصلی را می دهد، این قانون فقط مشاغل تشکیل شده در فهرستی از 122 فعالیت تجاری مثبت را پوشش می دهد که حداقل الزامات سرمایه سهام را برآورده می کند که بین 2 تا 100 میلیون درهم متغیر است. از سوی دیگر، مشاغلی که در IFZA ثبت شده اند می توانند از مالکیت 100٪ خارجی بدون نیاز به سرمایه سهام پرداخت شده برخوردار شوند.

2- شما می توانید 100% سرمایه و سود خود را به خانه ببرید.

فعالیت خارج از IFZA به شما این مزیت را می دهد که بتوانید 100% سرمایه و سود خود را بدون هیچ محدودیتی بازگردانید.

3- شما مالیات بر درآمد یا شرکت نمی پردازید.

شرکت‌های منطقه آزاد مانند IFZA نیز از معافیت 100 درصدی از درآمد شخصی و مالیات شرکت‌ها برخوردار می‌شوند. در خارج از مناطق آزاد، شرکت‌ها همچنان از معافیت 100 درصدی مالیات بر درآمد شخصی برخوردار هستند، اما مالیات شرکت‌ها از بانک‌های خارجی و صنایع مرتبط با نفت اخذ می‌شود.

4- فرآیند تشکیل شرکت شما سریعتر و کارآمدتر است.

 IFZA فرآیندها و الزامات تشکیل شرکت ما را ساده کرده است تا بتوانید کسب و کار خود را زودتر راه اندازی کنید. به عنوان مثال، ما الزامات فضای اداری اجباری برای بسته های مجوز اولیه و حضور فیزیکی صاحبان مشاغل در طول فرآیندهای ادغام را حذف کرده ایم.

5- درخواست ویزا برای سهامداران و کارمندان شما آسان است.

مشاغلی که در IFZA ثبت شده اند این مزیت را دارند که می توانند برای تعداد قابل انعطاف ویزای اقامت دبی برای سهامداران و کارمندان شما با اعتبار حداکثر 3 سال درخواست دهند. کسب و کارهایی که در سرزمین اصلی دبی ثبت شده اند، شرایط محدودتری برای دریافت ویزای اقامت دارند.

سایر مزایای راه اندازی کسب و کار شما در IFZA در یک نگاه

IFZA به راحتی می تواند مکانی ایده آل برای کسب و کارها برای تثبیت حضور خود در بازار امارات باشد. IFZA برای سرمایه گذارانی که مایل به ایجاد کسب و کار خود در امارات هستند، پایین ترین قیمت ها، روش های ساده و حداقل الزامات را ارائه می دهد.

 • مقرون به صرفه ترین گزینه های راه اندازی کسب و کار در امارات متحده عربی.
 • طیف گسترده ای از 2000 فعالیت های تجاری، خدماتی و تجاری.
 • سهامداران برای تشکیل شرکت IFZA نیازی به حضور فیزیکی در امارات متحده عربی ندارند.
 • شرکت های منطقه آزاد IFZA دارای مسئولیت محدود هستند.
 • بازگرداندن 100% سرمایه و سود.
 • 100٪ مالکیت خارجی مجاز است.
 • 0٪ مالیات بر درآمد شرکتی یا شخصی.
 • بدون نیاز به حداقل سرمایه پرداخت شده
 • فرآیند سریع تشکیل شرکت.
 • ارائه بسته های مختلف ویزا و غیر ویزا.
 • دو سوم جمعیت جهان از طریق مسیرهای پروازی به راحتی قابل دسترسی هستند.
 • شما می توانید به جمعیت 9.8 میلیون نفری پاسخ دهید.
 • شرکت های IFZA می توانند با شرکت های منطقه آزاد و سرزمین اصلی تجارت کنند.
 • شرکت های IFZA می توانند در خارج از امارات نیز فعالیت کنند.
 • IFZA به گواهی عدم اعتراض از کارفرمای شما نیاز ندارد.
 • فعالیت های حرفه ای، تجاری و صنعتی را می توان تحت یک مجوز IFZA ترکیب کرد.
مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، ثبت شرکت در IFZA دبی کلیک کنید

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

امارات برای سرمایه گذارانی که از طریق ثبت شرکت اقدام می‌کنند می توانند تا اقامت 10 ساله را فراهم می‌کند. علاوه بر اینکه مالیاتی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

هزینه‌های اجرایی برای ثبت شرکت در دبی از جمله هزینه‌های اجاره دفتر کار و نیروی انسانی می‌تواند با توجه به نوع کسب‌وکار شما کاملا متفاوت باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در دبی بین ۱ تا ۴ هفته طول می‌کشد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

بله، امارات متحده عربی امکان اخذ اقامت را از طریق ثبت شرکت چه در دبی و چه در امارت‌های دیگر در این کشور را فراهم کرده است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

برای راه اندازی شرکت خود با IFZA نیازی نیست در امارات باشید. شما باید حداقل یک بار برای بسته های تشکیل شرکت IFZA با تخصیص ویزای اقامت از امارات بازدید کرده باشید. اگر می خواهید فقط برای شرکت خود مجوز تجارت بگیرید، حتی اگر در گذشته از امارات متحده عربی بازدید نکرده باشید، همچنان می توانید شرکت را تشکیل دهید.

پس از تأسیس شرکت شما، می توانید برای افتتاح حساب بانکی شرکتی در هر یک از بانک های امارات متحده عربی درخواست دهید

خیر، برای راه اندازی شرکت در IFZA دبی نیازی به اسپانسر محلی ندارید.

بازه زمانی راه اندازی شرکت در IFZA دبی 3 تا 4 روز کاری پس از امضا و ارسال فرم های درخواست و ارائه مدارک مورد نیاز می باشد.

شرکت ها را می توان با انواع فعالیت های اصلی زیر راه اندازی کرد:

 • خدمات
 • مشاوره
 • صنعتی
 • تجارت
 • برگزاری
 • تجارت عمومی

برای راه اندازی شرکت با IFZA نیازی به فضای اداری نیست. IFZA قرارداد اجاره دفتر را با تمام مجوزها به شما ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *