ثبت شرکت در دبی: نوین شهر سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار

امارات با جمعیت حدود کمتر از ده میلیون نفر در حال جولان در آسیا هست. تولید ناخالص ملی حدود 310 میلیارد درهم را در سال 2022 از خود به جا گذاشت که در سال 2023 پیش بینی می شود حدود 4 درصد افزایش پیدا کند. در یازده ماه اول سال 2022 توانست حدود 12.8 میلیون نفر توریست جذب کند که نسبت به سال گذشته حدود 113 درصد رشد پیدا کرده بود و این نشان می‌دهد که این اقتصاد چقدر تشنه خدمات و محصولات با کیفیت هست!

در سال 2022، سرمایه‌گذاران خارجی 48.6 درصد از ارزش کل تجارت و 19.1 درصد از کل ارزش بازار دبی را به خود اختصاص دادند که این ارقام بسیار مثبتی هستند و دبی را به آینده خوش‌بین می‌کنند.

نفت به طور کلی از بودجه این کشور حذف شده است و طبق آخرین اخبار برای سه سال آینده اضافه بودجه دارند!! قصد دارند تا سال 2030 قصد تبدیل شدن به یک اقتصاد دیجیتال و سبز را دارند که در ابعاد مختلف برنامه های متنوعی در حال اجرا دارند که با یک سرچ ساده می توانید بهش دست پیدا کنید.

ثبت شرکت در دبی با مزایای فراوان اقتصادی

وقتی با چنین اقتصاد پویایی رودرو هستید، چکار می توانید بکنید اگر در فاصله دو ساعتی شما باشد؟ اقتصادی که چنان معتبر هست که در سال 2022 حدود 8.2 میلیارد درهم سرمایه خارجی فقط به بازار بورس مالی دبی جذب شده است که ما حتی در خواب هم نمی توانیم ببینیم!!
فقط در طول سال 2022 حدود 420 هزار شرکت در دبی ثبت شده اند که نسبت به سال قبل حدود 36 درصد افزایش داشته اند و این روند همچنان ادامه دارد. و سوال اساسی این هست چرا این اتفاق می افتد؟
دبی به عنوان یک هاب تجاری در خاورمیانه و آسیا شناخته می شود که امکان دسترسی با بخش های مختلف جهان را در کمتر از 8 ساعت فراهم می آورد. 98 درصد شرکت های ثبت شده در دبی، شرکت های کوچک و متوسط هستند که پویایی اقتصاد دبی را تضمین می کنند.
فرایند ثبت شرکت در دبی بسیار تسهیل شده است و هر کدام از بخش های مسئول، در تلاش هستند خدمات عالی و با کیفیت ارائه دهند. این پیشرفت به گونه ای است که کشورهای عمان و عربستان به دنبال الگوبرداری از آن هستند.
با توجه به این مطالب حتما #دبی را جدی بگیرید و اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید حتما شعبه ای از فعالیت خود را در این کشور راه اندازی و استارت بزنید.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.