The LOOP: تونل 93 کیلوکتری در راستای شهر 20 دقیقه ای در دبی

دبی با پروژه های خلاقانه و هیجان انگیز پیش می رود و اخیراً دولت برنامه خود را برای ساخت یک بزرگراه تحت کنترل آب و هوا به نام “The LOOP” به طول نود و سه کیلومتر اعلام کرده است. شرکت معماری پایدار URB در بیانیه‌ای گفت: بزرگراه جدید با هدف اتصال بیش از 3 میلیون نفر با استفاده از “شیوه حمل و نقل سالم، دسترسی به خدمات و مکان‌های کلیدی با پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در عرض چند دقیقه” طراحی شده است.

LOOP بخشی از یک استراتژی پایداری بزرگتر برای دبی است

طرح نوآورانه بزرگراه توسط URB، یک شرکت توسعه پایدار و یک رهبر جهانی در فناوری پایدار طراحی و رهبری می شود. بهارش باقریان، مدیرعامل URB گفت: پروژه جدید با هدف ارتقای روحیه کارآفرینی در تحرک شهری دبی ساخته می شود.

این روحیه کارآفرینی از طریق “The LOOP” تحقق خواهد یافت زیرا دبی را از طریق پیاده روی یا دوچرخه سواری به متصل ترین شهر تبدیل می کند. این آینده سیستم های حمل و نقل پایدار خواهد بود و جنبه های متنوعی از اوقات فراغت، خدمات اجتماعی و رفت و آمد خواهند داشت. شرایط آب و هوایی مطلوب یکی دیگر از USP های این حالت جدید زیرساخت های تحرک شهری است که با حفظ یک سیستم پایدار، حرکت راحت در فضای شهر را امکان پذیر می کند.

برخی از ویژگی های اصلی THE LOOP که توسط اداره دبی و URB پیش بینی شده است عبارتند از:

 • یک بزرگراه هوشمند طولانی و پایدار به طول نود و سه کیلومتر.
 • THE LOOP دارای یک سیستم حمل و نقل بدون آلایندگی کامل کربن خواهد بود.
 • در راستای ارتقای سلامت و رفاه ساکنان خواهد بود.
 • از نیروی جنبشی برای ایجاد انرژی تجدیدپذیر استفاده خواهد کرد که می تواند عملیات داخل حلقه را حفظ کند.
 • LOOP از 100 درصد آب بازیافتی برای آبیاری استفاده خواهد کرد.
 • فناوری اطلاعات همچنین مزارع عمودی عظیمی را راه‌اندازی خواهد کرد که به مدل‌های امنیت غذایی پایدار کمک می‌کنند.
 • خدمات و امکانات اضافی برای ساکنین داخل THE LOOP وجود خواهد داشت.

طرح شهر 20 دقیقه ای تحت دستور اعلیحضرت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات و حاکم دبی تحت طرح جامع شهری 2040 دبی پیش بینی شد. دفتر رسانه دبی گفت که طبق طرح جامع، فضاهای شهری کلیدی مانند کوچه‌ها، فضاهای زیر پل‌ها و میدان‌های خیابانی با استفاده از روش‌های پایدار توسعه می‌یابند تا آنها را به مکان‌هایی آرامش‌بخش و جذاب برای ساکنان و گردشگران تبدیل کند.

منبع: Dubaishortlist

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

 •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
 •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
 •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
 •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *