مقامات امارات با معرفی ویزای بازدید، سرمایه گذاران را به کشف فرصت های تجاری در امارات ترغیب می کنند

دولت دیجیتال امارات در بیانیه‌ای که در وب‌سایت خود منتشر کرد، از سرمایه‌گذاران از نقاط مختلف جهان خواست از خدمات دیجیتال ارائه شده توسط اداره فدرال هویت و شهروندی، گمرک و امنیت بنادر (ICP) و اداره کل دفتر اقامت و امور خارجی دبی استفاده کنند. تا فرصت‌های ایجاد کسب‌وکار در امارات را بررسی کنند، زیرا این نوع ویزا به ضامن یا میزبان نیاز ندارد.

ویزای بازدید، افزایش سرمایه گذاری خارجی در امارات

ویزای بازدید دبی (Visit Visa) برای کشف فرصت های سرمایه گذاری، ورود آسان خارجی ها را بدون نیاز به اسپانسر یا میزبان امکان پذیر می کند. هدف از آن تشویق سرمایه گذاران و کارآفرینان برای کشف فرصت های تجاری و سرمایه گذاری در امارات متحده عربی است. ویزای بازدید برای یک سفر و با مدت زمان حداکثر 4 ماه شامل 60، 90 یا 120 روز صادر می شود.

به گفته مقامات، سه شرط برای دریافت ویزای بازدید برای بررسی فرصت های سرمایه گذاری وجود دارد. اینها عبارتند از: خارجی یا سرمایه گذار باید از نظر مالی توانمند، افراد با استعداد، یا دارنده صلاحیت بالا باشد و در کسب و کار احتمالی در کشور خود حرفه ای باشد و ضمانت مالی تعیین شده را انجام دهد.

مقامات همچنین اعلام کرده اند که برای درخواست ویزای بازدید سه مدرک لازم است. اینها شامل یک عکس شخصی رنگی، یک کپی از گذرنامه، و مدرک واجد شرایط بودن برای اقامت دائم است.

سرمایه گذاران خارجی می توانند مستقیماً برای دریافت ویزا از طریق کانال های هوشمند ICP اقدام کنند. این کار در پنج مرحله شامل تکمیل اطلاعات مورد نیاز، پیوست پیوست، پرداخت هزینه های تعیین شده، ارزیابی خدمات و در نهایت دریافت تراکنش از طریق ایمیل انجام می شود.

در صورتی که درخواست به دلیل کمبود اطلاعات یا عدم پیوست مدارک مورد نیاز عودت داده شود، پس از 30 روز به صورت الکترونیکی رد می شود. در صورتی که دارنده ویزا نتواند در مدت مقرر از تاریخ صدور به کشور وارد شود، اعتبار ویزا یک بار برای مدت 60 روز قابل تمدید است. در این صورت، تنها هزینه‌های صدور و ضمانت‌های مالی (در صورت وجود) از طریق کارت اعتباری ظرف شش ماه از تاریخ درخواست، یا از طریق چک یا حواله بانکی فقط برای بانک‌های مستقر در امارات متحده عربی، ظرف مدتی که بیش از پنج سال نباشد، بازپرداخت می‌شود.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *