چطوری ویزای اقامت تجاری در دبی و امارات بگیریم؟

افرادی که مایل به نقل مکان به دبی هستند می توانند گزینه های ویزای انعطاف پذیری پیدا کنند. امارات اقامت چند ساله را برای سرمایه گذاران، دانشجویان، متخصصان، کارگران از راه دور و حتی بازنشستگان ارائه می دهد که ویزای اقامت از طریق ثبت شرکت، یکی از روش هاست.

افرادی که کسب و کاری راه اندازی می کنند یا در یک شرکت موجود در سرزمین اصلی دبی یا مناطق آزاد سرمایه گذاری می کنند، واجد شرایط دریافت ویزای اقامت هستند. این ویزا به سرمایه گذارانی اعطا می شود که دارای سهام یک شرکت هستند. اخذ اقامت دبی به دارندگان اقامت دبی کمک می کند تا واجد شرایط حمایت از اعضای نزدیک خانواده خود باشند. داشتن یک اقامت معتبر برای درخواست کارت شناسایی امارات، افتتاح حساب بانکی، دریافت گواهینامه رانندگی امارات متحده عربی، ثبت نام برای بسته های موبایل و خانه Etisalat یا Du و دسترسی به بسیاری از خدمات دیگر ضروری است. ویزای اقامت امارات دارای حقوق زیر است:

 • حق اقامت دائم در امارات؛
 • حق دریافت ویزا برای اعضای خانواده؛
 • اخذ وضعیت کامل مقیم با امکان اخذ وام از بانک های امارات.
 • اخذ دسته چک در بانک ها؛
 • امکان اخذ تاییدیه وضعیت مالیاتی مقیم کشور از وزارت دارایی امارات.
 • اقامت امن و راحت در کشور.

ویزای اقامت ازطریق ثبت شرکت

اگر می خواهید ویزای اقامت تجاری در دبی یا ویزای اقامت تجاری امارات متحده عربی را دریافت کنید، باید شرکتی را در یکی از مناطق آزاد بیش از 40 عضویت داشته باشید یا یک شرکت سرزمین اصلی امارات (LLC) راه اندازی کنید. امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) یکی از جذاب ترین کشورهای جهان به ویژه از نظر رشد شغلی، چشم انداز تجاری و فرصت های سرمایه گذاری، درآمد معاف از مالیات و همچنین ثبات سیاسی و اقتصادی است. به همین دلیل است که ده ها هزار نفر سالانه برای دریافت اقامت امارات به اینجا سرازیر می شوند.

ثبت شرکت در امارات متحده عربی و متعاقبا اخذ ویزای اقامت امارات برای صاحب کسب و کار و تمامی اعضای خانواده او بدون دردسر انجام می شود. صاحب کسب و کار می تواند انتظار داشته باشد که از یک فرآیند ادغام سریع و آسان، حمایت مداوم از کسب و کار و مشوق های مالی مانند معافیت های مالیاتی و محدودیت های ارزی صفر بهره مند شود. همچنین، آزادی کامل برای بازگرداندن سرمایه و سود به کشور مبدا وجود دارد.

مجوز کسب و کار معمولاً در عرض چند روز به دست می آید. اخذ ویزای اقامت امارات مدت کوتاهی پس از تهیه مجوز انجام می شود. روند درخواست ویزای اقامت امارات متحده عربی و همچنین کارمندان شما بسیار ساده است. اگر طبق قوانین این کشور زندگی می کنید و همچنان صاحب کسب و کار خود هستید، ویزای اقامت امارات را می توان به تعداد نامحدودی تمدید کرد.

انواع ویزای اقامت با ثبت شرکت

شاید محبوب ترین راه برای اخذ اقامت دبی، ثبت شرکت در امارات یا یکی از مناطق آزاد آن باشد. اگر افتتاح یک شرکت onshore به معنای حمایت از شریک محلی باشد، ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی مالکیت کامل شرکت را فراهم می کند. این نوع ویزای اقامت به یک شهروند خارجی اجازه می دهد تا سهامدار یک شرکت داخلی و همچنین استخدام کارمند در دبی باشد.

ویزای اقامت مدرکی است که خارجی ها برای اقامت طولانی مدت در امارات به دست می آورند. بسته به شرایطی که فرد ویزا را دریافت می کند، می تواند از 1 تا 10 سال اعتبار داشته باشد. ویزاهای اقامت متفاوتی برای افراد غیر شهروندی وجود دارد. ساکنان امارات می توانند در این ایالت زندگی، کار و تحصیل کنند تا زمانی که ویزای آنها معتبر باشد. بعد از 30 سال، آنها می توانند برای تابعیت از طریق تابعیت درخواست دهند.

امارات متحده عربی امکان اخذ ویزای اقامت را از طریق ثبت شرکت ها فراهم می کند. چنین ویزا به صاحبان شرکت و اعضای خانواده آنها در امارات متحده عربی حق اقامت دائم می دهد. انواع ویزاهای که با ثبت شرکت در دبی می توانید اقدام کنید عبارتند از:

 • Employment Visa
 • Investor Visa
 • Remote Work Visa
 • Partner Visa
 • Director Visa

ویزای اقامتی که از طریق شرکت در دبی یا امارات دیگر اخذ می شود، با احتساب زمان دریافت ویزا، به طور متوسط فقط 3-4 هفته طول می کشد. این گونه ویزاها به مدت 2 سال با امکان تمدید بیشتر برای دفعات نامحدود صادر می شوند. اگر قصد اقامت دائم در امارات را ندارید، اما نیاز به ویزای اقامت دارید، باید حداقل هر 180 روز یک بار به این کشور بیایید تا اعتبار آن حفظ شود.

چگونه می توانیم به شما برای دریافت ویزای اقامت تجاری در امارات کمک کنیم

ما در Dubaivs به مشتریان خود کمک می کنیم تا اقامت جایگزین در سطح جهانی را در امارات دریافت کنند. تیم ما متشکل از کارشناسان مجرب اقامت بین المللی و شهروندی می تواند شما را در هر مرحله از فرآیند اخذ اقامت امارات پشتیبانی و راهنمایی کند. اینگونه می توانیم به شما کمک کنیم:

 • کمک به ثبت شرکت و جمع آوری مجوز شرکت.
 • کمک در ثبت نام پزشکی و شناسه امارات.
 • مراحل اخذ ویزای اقامت تجاری 2 ساله امارات.
 • کمک به افتتاح حساب های بانکی امارات متحده عربی برای شرکت ها و مشتریان.
 • کمک در رسیدگی به ویزای کارمند و خانواده.
مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

 •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
 •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
 •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
 •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *