برآورد هزینه ثبت شرکت در دبی (سرزمین اصلی)

ثبت شرکت سرزمین اصلی در دبی برای تجار و کارآفرینان از سراسر جهان جذاب است. این به چند دلیل است که شامل تمام مزایای دریافتی آنها و سهولت راه اندازی شرکت اصلی در دبی می شود. اما مهمتر از همه، مقرون به صرفه بودن ثبت شرکت در دبی است که جذب سرمایه گذاران بسیاری از سراسر جهان شده است.

هزینه واقعی راه اندازی شرکت سرزمین اصلی دبی بسته به عوامل زیادی متفاوت خواهد بود. برای شروع، دو راه وجود دارد که می توانید تجارت خود را در دبی راه اندازی کنید. شما می توانید به تنهایی این کار را انجام دهید، که اگر اولین بار باشد بسیار دلسرد کننده است یا می توانید با کمک مشاوران ثبت شرکت این کار را انجام دهید. این به انتخاب خودتان بستگی دارد!!

هزینه ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان

اولین سوالی که برای تجار یا سرمایه گذار ایرانی برای ثبت شرکت در دبی پیش می آید این هست که حدود هزینه ثبت شرکت چقدر است و اینکه اگر بخواهم شرکت را در سرزمین اصلی (mainland) ثبت کنم حدود هزینه ها چقدر هست و چه عواملی در هزینه تاثیر دارد. اگر حوصله انگلیسی سرچ کردن داشته باشید می توانید حدود هزینه را با استعلام و مطالعه وب سایت های مختلف بدست آورید و اگر با شرکت های داخل تماس بگیرید که هر کدام یک قیمتی اعلام می کنند و اگر بخواهید اطلاعات دقیق تر بدست آورید به شما اعلام می کنند که یک جلسه مشاوره بگیرید و مبلغی را پرداخت کنید تا شما رو در این زمینه راهنمایی کنیم.

فرآیند و جزئیات هزینه ثبت شرکت در سرزمین اصلی دبی

روند ثبت شرکت اصلی در دبی به خصوص سرزمین می تواند برای اولین بار کمی گیج کننده باشد و شما ممکن است دچار سکسکه فراروانی در طول فرآیند بشوید  که اگر نتوانید کنترل کنید ممکن است باعث شکست پر هزینه ای برایتان شود. بنابراین باید خیلی دقت به خرج بدهید.

هزینه ثبت شرکت در دبی به عواملی مانند نوع فعالیت تجاری، حوزه قضایی که شرکت تحت آن قرار می گیرد و تاییدیه ها و گواهی های مورد نیاز بستگی دارد. ما با استفاده از چندین کمک به کارآفرینان در ثبت شرکت در دبی، فهرستی از هزینه ها را بر اساس هزینه های جاری و استاندارد ثبت شرکت در سرزمین اصلی دبی ایجاد کرده ایم که می توانید از سایت وزارت اقتصاد دبی شما هم استخراج کنید، را در زیر ببینید:

 1. در خواست تایید اولیه DED (Department of Economic Development) : 120 درهم
 2. درخواست و رزرو نام تجاری: 620 درهم
 3. اجاره دفترفیزیکی: به اندازه دفتر شما بستگی دارد. متوسط اجاره دفتر 50 درهم و بالاتر در هر فوت مربع در سال خواهد بود. اجاره دفتر بستگی به محل و منطقه مورد نیاز دارد.
 4. اجاره دفتر مجازی: فقط به شما ادرس و کد پستی می دهند تا بتوانید حساب بانکی افتتاح کنید. این هزینه از 5000 درهم شروع می شود!!
 5. درخواست صدور لایسنس تجاری:
 6. Translation is too long to be saved
  • هزینه ثبت نام: 600 درهم
  • هزینه درهم دانش: 10 درهم
  • هزینه درهم نوآوری: 10 درهم
  • آگهی های نام تجاری: 350 درهم
  • فرم درخواست خدمات: 50 درهم
  • هزینه نام تجاری خارجی: از 1000 درهم تا 3000 درهم
  • کارمزد فعالیت تجاری عمومی: 15000 درهم
  • کارمزد فعالیت سرمایه گذاری: 15000 درهم
  • کارمزد فعالیت های املاک و مستغلات: از 5000 درهم تا 25000 درهم
  • کارمزد مرکز تجاری: 25000 درهم
  • کارمزد فعالیت های پیمانکاری ساختمان: 10000 درهم
  • مجوز معامله گر (DED): 1070درهم + 300 درهم هزینه اتاق دبی
  • مجوز Intelaq : 1070 درهم
  • تفاهم نامه MOA / قرارداد نمایندگی خدمات:
   • 300 درهم برای امضای هر یک از طرفین سند برای تصدیق امضاهای روی سند ارزش گذاری شده از صد هزار درهم تجاوز نمی کند.
   • 5% ارزش سند با حداکثر 15000 درهم برای تصدیق امضاء روی سند ارزش گذاری شده بیش از صد هزار درهم است.
   • 500 درهم برای موکول کردن تکمیل معامله پس از ثبت به روز بعد به درخواست یکی از شرکا.
   • 500 درهم برای در صورتی که شرکا سند را در مراکز خدمات مختلف امضا کنند.
   • 100 درهم برای هر شریکی که سند را به صورت الکترونیکی امضا می کند.
 • درخواست اصلاح مجوز تجارت: به این ادرس رجوع شود
 • درخواست لغو مجوز تجارت : 3520 درهم.
 • صدور درخواست مجوز خدمات تجاری: این خدماتی است که از طریق آن به مشتری اجازه انجام کار خاصی داده می شود. در چارچوب قانون، مجوزها شامل تبلیغات، فروش، پیشنهادات ویژه، انحلال، نمایشگاه ها، کنفرانس ها، چادرهای تجاری، علائم تبلیغاتی، فعالیت های اضافی، اضافه کاری، تبلیغات کاغذی، کیوسک ها، پیشخوان، فعالیت های نصب شده، تحویل درخواست ها در روز در ماه مبارک رمضان، دستگاه سلف سرویس، دستگاه خودپرداز، دفاتر اضافی، پارکینگ در میادین عمومی و انبارها. برای هزینه ها به این لینک مراجعه کنید.
 1. تهیه پیش نویس قرارداد و گواهی توافق دادگاه – 500 درهم برای تایپ (هزینه یکباره)؛ همه شرکا یا وکلای آنها باید بروند گواهی توافقنامه دادگاه را امضا کنند
 2. ثبت نام در وزارت اقتصاد – 3000 درهم (هزینه یکبار); شرکت شما با پرداخت این هزینه ثبت می شود.
 3. هزینه های بازار – به دولت به عنوان درصد اجاره دفتر – 5% اجاره مغازه ها 20% اجاره انبارها.
 4. هزینه های کارگزار – به ماهیت کسب و کار بستگی دارد. میانگین حمایت مالی بین 10000 درهم تا 25000 درهم. برخی از فعالیت ها مانند پیمانکاری و املاک و مستغلات بیشتر خواهد بود.
 5. هزینه های ویزا : 3700 درهم به ازای هر نفر
 6. کارت تاسیس شرکت: 2000 درهم

همانطور که در شکل زیر می بینید، هزینه ثبت شرکت در حداقل ترین حالت در سرزمین اصلی دبی، حدود 30.000 هزار درهم مشخص شده است.

برای ثبت شرکت در دبی چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

اگر به دنبال ثبت شرکت خود در دبی با مقرون به صرفه ترین ساختار هزینه هستید، در جای مناسبی هستید. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین گزینه را داشته باشید.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، ثبت شرکت در IFZA دبی کلیک کنید

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

امارات برای سرمایه گذارانی که از طریق ثبت شرکت اقدام می‌کنند می توانند تا اقامت 10 ساله را فراهم می‌کند. علاوه بر اینکه مالیاتی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

هزینه‌های اجرایی برای ثبت شرکت در دبی از جمله هزینه‌های اجاره دفتر کار و نیروی انسانی می‌تواند با توجه به نوع کسب‌وکار شما کاملا متفاوت باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در دبی بین ۱ تا ۴ هفته طول می‌کشد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

بله، امارات متحده عربی امکان اخذ اقامت را از طریق ثبت شرکت چه در دبی و چه در امارت‌های دیگر در این کشور را فراهم کرده است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

برای راه اندازی شرکت خود با IFZA نیازی نیست در امارات باشید. شما باید حداقل یک بار برای بسته های تشکیل شرکت IFZA با تخصیص ویزای اقامت از امارات بازدید کرده باشید. اگر می خواهید فقط برای شرکت خود مجوز تجارت بگیرید، حتی اگر در گذشته از امارات متحده عربی بازدید نکرده باشید، همچنان می توانید شرکت را تشکیل دهید.

پس از تأسیس شرکت شما، می توانید برای افتتاح حساب بانکی شرکتی در هر یک از بانک های امارات متحده عربی درخواست دهید

خیر، برای راه اندازی شرکت در IFZA دبی نیازی به اسپانسر محلی ندارید.

بازه زمانی راه اندازی شرکت در IFZA دبی 3 تا 4 روز کاری پس از امضا و ارسال فرم های درخواست و ارائه مدارک مورد نیاز می باشد.

شرکت ها را می توان با انواع فعالیت های اصلی زیر راه اندازی کرد:

 • خدمات
 • مشاوره
 • صنعتی
 • تجارت
 • برگزاری
 • تجارت عمومی

برای راه اندازی شرکت با IFZA نیازی به فضای اداری نیست. IFZA قرارداد اجاره دفتر را با تمام مجوزها به شما ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *