آمار سال 2022 نشان میدهد، سرمایه گذاران زن نقش حیاتی در رشد بخش املاک و مستغلات دبی دارند.

بخش املاک و مستغلات دبی شاهد افزایش قابل توجهی در مشارکت زنان در سال 2022 بود، به طوری که در مجموع 26698 سرمایه گذار زن، 33419 سرمایه گذاری در املاک به ارزش بیش از 58.8 میلیارد درهم در سال گذشته در امارات ثبت کردند که 50.7 درصد رشد داشته است. 53 درصد ارزش از سال 2021.

بر اساس داده های دپارتمان زمین دبی (DLD)، تعداد زنان سرمایه گذاری در این بخش در سال 2022 نسبت به سال 2021 50.8 درصد افزایش یافته است.

سرمایه‌گذاری‌های رو به رشد زنان در بازار املاک و مستغلات دبی نشان‌دهنده چشم‌انداز رهبری امارات برای توانمندسازی زنان برای مشارکت در حوزه‌های مختلف زندگی و بخش‌های اقتصادی است. علاوه بر این، چارچوب قانونی قوی امارات که محافظت قوی از سرمایه گذاری ها ارائه می دهد، چشم انداز اقتصادی مثبت دبی و انعطاف پذیری در برابر نوسانات منطقه ای و جهانی و همچنین زیرساخت های استثنایی آن، زنان را تشویق به سرمایه گذاری در بخش محلی کرده است. توانایی این بخش برای حفظ رشد و ارائه برخی از بهترین بازده های جهان برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، سرمایه گذاری زنان را نیز تشویق کرده است.

با افزایش مشارکت زنان در بخش‌های اقتصادی و فرهنگ رو به رشد تعادل جنسیتی در سازمان‌ها در سرتاسر امارات، زنان قرار است نقشی حیاتی در دستیابی به هدف دستور کار اقتصادی دبی D33 ایفا کنند که اخیراً توسط اعلیحضرت شیخ محمد بن راشد آل اعلام شد. مکتوم، معاون رئیس جمهور، نخست وزیر و حاکم دبی، تا سال 2033 اندازه اقتصاد امارات را دو برابر خواهد کرد.

بخش املاک و مستغلات دبی یک سال استثنایی دیگر را با معاملات سالانه به پایان رساند که رکوردهای جدیدی را به ثبت رساند و این بخش را به عنوان یکی از مشارکت کنندگان اصلی در اهداف دستور کار اقتصادی دبی D33 نشان داد. معاملات سالانه املاک و مستغلات در امارت برای اولین بار با 122658 تراکنش املاک و مستغلات در سال 2022 به ارزش 528 میلیارد درهم از مرز 500 میلیارد درهم عبور کرد.

نقش زنان در بخش املاک و مستغلات به سرمایه گذاری محدود نمی شد. آنها همچنین به عنوان توسعه دهندگان، دلالان املاک و مستغلات و اعضای نیروی کار این بخش به این بخش کمک کردند. داده های DLD همچنین نشان داد که زنان 34.8 درصد از دلالان ثبت شده املاک را تشکیل می دهند. در مجموع 4519 کارگزار زن در 8606 تراکنش به ارزش 696 میلیون درهم مشارکت داشتند. زنان با تشکیل 42 درصد از کل کارکنان در دپارتمان زمین دبی، نقش‌های مهمی را در بخش‌ها و سطوح در اجرای وظایف سازمان ایفا می‌کنند.

منبع: ZAWYA

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *