نرخ تکمیل هتل های دبی در شب سال نو به 91 درصد رسید!

نرخ تکمیل هتل های دبی با جشن های شب سال نو افزایش یافت، اما در مجموع دسامبر در سطح قبل از کووید کاهش یافت. تحلیلگران داده در STR گفتند که نرخ تکمیل هتل ها در دسامبر به 91 درصد رسید، زیرا دبی در سال نو با نمایش های آتش بازی و جشن های دیدنی استقبال کرد.

طبق یک گزارش اولیه STR، نرخ تکمیل هتل دبی کمتر از مقایسه قبل از همه‌گیری بود، اما میانگین نرخ روزانه (ADR) درآمد هر اتاق در دسترس (RevPAR) را بسیار بالاتر از سطح سال 2019 رساند.

داده های دسامبر STR دبی

  • نرخ تکمیل: 76.6%
  • میانگین نرخ روزانه (ADR): 893 درهم
  • درآمد هر اتاق در دسترس (RevPAR): AED684

این میزان نرخ تکمیل را 2 درصد نسبت به سال 2019 کاهش می دهد. با این حال، ADR و RevPAR به ترتیب 33.8٪ و 31.1٪ بیشتر بودند.

نرخ تکمیل در اکتبر و نوامبر کمی جلوتر از سال 2019 بود ADR.و RevPAR در طول سال بسیار بالاتر از سطح قبل از همه‌گیری بودند. این نشان می‌دهد که چگونه دبی از همه‌گیری کرونا بازمی‌گردد و زمانی که تعداد مسافران طبق انتظار افزایش می‌یابد، هتل‌ها آماده کسب درآمدی بی‌سابقه هستند. شب سال نو بهترین روز برای گردشگری در این شهر بود و اشغال هتل ها به 91٪ رسید.

افزایش قابل توجه ADR (AED1,766) و RevPAR (AED1,607) نشان می‌دهد که چگونه هتل‌ها می‌توانند قیمت‌ها را برای استفاده حداکثری از جشن‌ها تعیین کنند. به استثنای چهار روز در طول ماه، سطح اشغال روزانه بالای 70 درصد باقی مانده است.

منبع: arabianbusiness.com

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *