مزایای سرمایه گذاری و خرید اتاق هتل دبی به عنوان شیوه نوین سرمایه گذاری املاک

وقتی به سرمایه گذاری ملک فکر می کنید، احتمالاً تصویری از یک خانه یا آپارتمان در ذهن دارید. با این حال، شکل‌های سودآور دیگری از سرمایه‌گذاری در ملک وجود دارد، و یکی از مواردی که محبوبیت آن در حال افزایش است، اتاق‌های هتل است. به طور معمول، خانه‌ها، آپارتمان‌ها و آپارتمان‌ها همگی سرمایه‌گذاری‌های بلندمدتی هستند که می‌توانند درآمد قابل توجهی به همراه داشته باشند. با این وجود، بازار ملک می تواند نوسان داشته باشد و حتی سقوط کند، و بنابراین کسانی که خواهان سرمایه گذاری کوتاه مدت هستند به دنیای هتل ها می روند.

توسعه صنعت هتل داری در املاک دبی

دبی یکی از امن ترین شهرهای جهان محسوب می شود، در حالی که امارات یک پناهگاه امن اقتصادی و سیاسی و چراغی برای ثبات در خاورمیانه است. در بررسی کیفیت زندگی در سال 2022، دبی بهترین شهر برای کیفیت زندگی و زیرساخت های عمومی در سراسر منطقه خاورمیانه و آفریقا (MENA)  و دومین شهر برتر جهان قرار گرفت. دبی مغناطیسی برای استعدادهای خارجی و شرکت های چندملیتی است که شهر را به عنوان مکانی ایده آل برای ارائه خدمات به بازارهای سراسر منطقه می دانند.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یک سرمایه گذاری بلند مدت در دبی است و از سال 2002، پرجمعیت ترین شهر امارات متحده عربی به مرکزی برای سرمایه گذاران ملک تبدیل شده است. یک سرمایه گذار قبل از اینکه متعهد به تحقیق در مورد چگونگی سرمایه گذاری در دبی شود، به دنبال راه ها، مکان ها و خروجی هایی برای سرمایه گذاری امن در املاک و مستغلات در دبی است.

اگر می‌خواهید در محیطی امن با تضمین بازگشت سرمایه بالا سرمایه‌گذاری کنید، بازار اتاق هتل یکی از امن‌ترین و سودآورترین بازارهای جهان است. صنعت هتل یک محصول سرمایه گذاری را در محیطی امن و مالیاتی به شما ارائه می دهد. ایده سرمایه گذاری اتاق هتل این است که شما اتاقی را خریداری می کنید که توسط شرکت دیگری اداره می شود و در ازای آن برای چند سال درصد ثابتی دریافت می کنید. در پایان دوره ثابت سال، آنها اتاق را با قیمت کمی بالاتر بازخرید خواهند کرد.

مزیت سرمایه گذاری در اتاق و سوئیت های هتل

سوئیت‌های هتل دبی نوعی سرمایه‌گذاری دارایی است که به سرعت در حال رشد است که سرمایه‌گذاران باید به مجموعه خود اضافه کنند و دلیل آن در اینجا آمده است:

1- سرمایه گذاری تجاری با بازدهی تضمینی

از آنجایی که اتاق هتل یک سرمایه گذاری تجاری در نظر گرفته می شود، می توانید آن را بر خلاف سایر املاک خرید به اجاره، در یک پانسیون شخصی با سرمایه گذاری شخصی قرار دهید. این همه درآمد و رشد را بدون مالیات می کند و یک تخم لانه کوچک برای آینده فراهم می کند. این یک راه فوق‌العاده برای به دست آوردن سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت و بدون هندزفری است که می‌تواند بازدهی تضمین‌شده ارائه دهد، بنابراین به راحتی می‌توان فهمید که چرا افراد بیشتری اکنون این مسیر را انتخاب می‌کنند.

2- هزینه کمتر به نسبت دیگر املاک

مزیت آشکار سرمایه گذاری در اتاق هتل به جای خانه، هزینه آن است. نقطه ورود پایین تر به این معنی است که شما یک خرید نقدی انجام می دهید که معادل سپرده ای است که در یک ملک پرداخت می کنید. از آنجایی که تیم مدیریت از اداره روزانه اتاق هتل مراقبت می کند، از نقطه نظر کاری یک سرمایه گذاری آسان است. شما عاری از استرس هستید و می توانید از بازدهی بیشتر از بسیاری از خواص لذت ببرید.

3- درآمد کوچک ولی مدارم

خرید سوئیت هتل در دبی بازار خرید به اجاره را به خوبی تکرار می کند، اما با مستاجران بسیار کوتاه مدت. از آنجایی که این بخشی از یک هتل است، تبلیغات و پر کردن اتاق، مراقبت از رزرو، دریافت هزینه و تمیز کردن اتاق به عهده تیم مدیریت هتل است، و از آنجایی که همه اینها بخشی از قرارداد است، هیچ گونه قراردادی وجود ندارد. هزینه های پنهان اضافی برای پرداخت در واقع، آنها تمام کارها را انجام می دهند و سپس پولی را که به شما بدهکار هستید، به شما پرداخت می کنند.

بسیاری از سرمایه‌گذاران احتمالاً نگران دوره‌هایی هستند که اتاق خالی است، اما نه تنها این موضوع در نظر گرفته می‌شود، بلکه تیم مدیریت احتمالاً با پرداخت پاداش تشویق می‌شود تا مطمئن شود اتاق تا آنجا که ممکن است اشغال می‌شود.

4- تضمین خرید توشط شرکت مدیریت هتل

درآمد ماهانه شما از اتاق هتل معمولاً در منطقه 10 یا 20 درصد است و تضمین شده است. زمانی که دوره سرمایه گذاری هتل شما به پایان خود نزدیک می شود، لازم نیست نگران باشید که چقدر طول می کشد تا بفروشید یا چقدر برای آن به دست خواهید آورد. به عنوان بخشی از قرارداد خود، حدود 10 درصد رشد سرمایه تضمینی خواهید داشت زیرا شرکت مدیریت هتل آن را از شما پس می‌خرد.

مهمترین عوامل اثر گذار بر سرمایه گذاری اتاق هتل چیست؟

احتمالاً شما هم همین فکر را کرده اید: اگر همه چیز طبق برنامه پیش نرود چه؟ بازگشت تضمین شده چقدر می تواند تضمین شود؟ ما معتقدیم عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

  • شرکت مدیریت هتل

مهمترین آنها شرکت اپراتور هتل است. آنها باید به عنوان یک شرکت سودآور و سالم باشند. اگر آنها شکست بخورند، کل سرمایه گذاری به سمت جنوب می رود. آنها باید بتوانند نشان دهند که می توانند هتلی را اداره کنند، آن را بهبود بخشند و سود ببرند. تصور کنید که اگر سرمایه گذاری با شکست مواجه شود چقدر سخت خواهد بود و شما باید با سرمایه گذاران دیگر برای تعیین یک اپراتور هتل جدید و بازگرداندن پول خود به توافق برسید.

  • سوابق اجرایی موفق

آیا آنها هتل های دیگری دارند که در آن فعالیت می کنند. آیا آنها هتل های دیگر را به روشی مشابه تغییر داده اند – سرمایه گذاری اتاق هتل؟ اگر آنها چنین سابقه موفقی داشته باشند، این نشانه خوبی است.

  • نظرات مشتریان هتل

اما جدیدترین بررسی‌ها در TripAdvisor و Booking.com از زمانی که این مدیریت را در دست گرفتند، چیست؟ به 100 بررسی اخیر نگاه کنید. به طور کلی، من می خواهم ببینم آنها با پاسخ دادن به نظرات به همه مشتریان و به خصوص به نظرات با رتبه پایین فعال هستند.

نحوه برآورد سرمایه گذاری در هتل

 در قدیم خرید هتل یک سرمایه گذاری بسیار گران قیمت بود که فقط توسط افراد بسیار ثروتمند انجام می شد ولی اکنون اینطوری نیست. طبق داده های گزارش شده توسط Hotel News Resource و Fixr، میانگین هزینه ساخت یک هتل لوکس 100 اتاقه 30,700,000 دلار (26,018,000 یورو) است.

متوسط ​​​​اتاق هتل 30 متر مربع است و اتاق ها به طور کلی 80٪ از کل فضای ساخت و ساز در یک هتل را تشکیل می دهند. این بدان معناست که هزینه ساخت یک اتاق هتل لوکس متوسط ​​30 متر مربع 245600 دلار (208146 یورو) یا 8.187 دلار (6939 یورو) در هر متر مربع است. در مقایسه، هزینه ساخت یک آپارتمان مسکونی متوسط ​​1.231 دلار (1043 یورو) در هر متر مربع است.

به طور متوسط ​​هزینه ساخت هر متر مربع برای یک هتل لوکس 800٪ بیشتر از یک آپارتمان مسکونی با همان اندازه است که زیرساخت یک هتل بسیار پیچیده است. ارزش خرده فروشی همیشه به طور قابل توجهی بالاتر خواهد بود و همچنین قراردادهای اجاره بلندمدت با اپراتور هتل و شرکای خرده فروشی وجود دارد.

مشاوره سرمایه گذاری دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از بهترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در جهان شد؛ به همین دلیل افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در امارات هستند. یکی از بخش های سرمایه گذاری، صنعت هتل است که تخصص ما هست. به عنوان یک مشاور تخصصی در حوزه سرمایه گذاری هتل، خوشحال می شویم که بتوانیم به شما دراین زمینه کمک کنیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *