مراحل انجام ثبت شرکت در دبی چگونه است؟

امارات متحده عربی به عنوان یکی از برترین مراکز تجاری پیشرو در جهان است. امارات یک مرکز تجارت بین المللی و جهانی برای کارآفرینان فردی، سرمایه گذاران خارجی و صاحبان مشاغل است. همچنین یک مرکز ارتباطی پیشرفته با افزایش اقتصاد و تولید ناخالص داخلی برای انواع شبکه‌ها است. امارات متحده عربی در همه زمینه ها به سرعت در حال توسعه است و در حال برنامه ریزی برای دوبرابر کردن اقتصاد خود در 2033 است.

ثبت شرکت در دبی چگونه است؟

ثبت شرکت دردبی شامل ثبت  اسم شرکت، اخذ مجوز تجارت و سایر مدارک برای انجام تجارت قانونی در منطقه می باشد. شرکت های ثبت شده در امارات 100٪ مالکیت خارجی ( برای ایرانی ها نیاز به کفیل در برخی موضوعات است)، بازگرداندن سود کامل و بسیاری از مزایای تجاری دیگر دارند. از این رو، یک انتخاب محبوب در بین سرمایه گذاران خارجی است. علاوه بر این، صرفه جویی در مالیات، سهولت انجام تجارت، سبک زندگی باکلاس، و زیرساخت های تجاری پیشرفته و غیره، سرمایه گذاران را برای ثبت شرکت در امارات جذب می کند.

سرمایه گذاران می توانند از طیف گسترده ای از گزینه های ثبت شرکت موجود در منطقه را انتخاب کنند. مجوزهای تجاری و فعالیت های تجاری مختلفی وجود دارد که دقیقاً با نیازهای تجاری مطابقت دارد. سرمایه گذاران می توانند با پیگیری مراحل ثبت شرکت به روش صحیح، شرکتی را در امارات متحده عربی بدون دردسر راه اندازی کنند.

حوزه های قضایی ثبت شرکت در دبی

حوزه قضایی ثبت شرکت در امارات به سه حوزه اصلی، منطقه آزاد و حوزه قضایی فراساحلی طبقه بندی می شود. برای تاسیس یک شرکت در امارات، بسته های راه اندازی شرکت های مختلفی در سراسر حوزه قضایی سرزمین اصلی و منطقه آزاد وجود دارد. هزینه راه اندازی یک شرکت در امارات متحده عربی بسته به فعالیت تجاری انتخاب شده در حوزه های قضایی تجاری متفاوت است.

شرکت های سرزمین اصلی اکنون می تواند به عنوان یک نهاد متعلق به 100٪ خارج از کشور در امارات متحده عربی ثبت شود. این مطابق با قطعنامه اخیر کابینه در سال 2021 است. با این حال، بسته به فعالیت تجاری و بخش صنعتی، مقررات خاصی وجود دارد که باید توسط سرمایه گذار انجام شود.

مناطق آزاد و شرکت های فراساحلی را می توان با 100٪ سهام خارج از کشور راه اندازی کرد. با این حال، آنها در ویژگی های خود، عملیات تجاری و همچنین قوانین تجاری حاکم متمایز هستند. حداقل هزینه ثبت شرکت در امارات از 8050 درهم در مناطق آزاد شروع می شود. این هزینه بسته به امکانات و در دسترس بودن ویزا متفاوت خواهد بود.

مراحل گام به گام ثبت شرکت در امارات

فرآیند ثبت شرکت در امارات با مجموعه ای از فعالیت ها برای ثبت موفقیت آمیز شرکت ساختار یافته است. DUBAIVS فرآیند کامل ثبت شرکت در امارات را انجام خواهد داد. تیم پشتیبانی بی نظیری را تا زمانی که اسناد شرکت به سرمایه گذار و فراتر از آن تحویل داده شود، ارائه می کند.

این فرایند با انتخاب نام تجاری مناسب و اخذ تاییدیه شروع می شود. سپس سرمایه گذار باید فعالیت های تجاری مناسب را تحت مجوز تجارت خود انتخاب کند. شرکت از نظر قانونی این حق را دارد که بسته به فعالیت های تجاری انتخاب شده، تجارت انجام دهد یا خدمات ارائه دهد.

مرحله بعدی در فرآیند ثبت نام، ارسال فرم درخواست، مدارک پشتیبان، مشخصات سرمایه گذار و غیره به مراجع مربوطه می باشد. سرمایه گذار برای اخذ مدارک شرکت و مجوز تجارت باید هزینه پروانه تجارت را بپردازد. اکنون آنها می توانند برای ویزای سرمایه گذاری و حساب بانکی اقدام کنند.

DUBAIVS در خدمات پشتیبانی کسب و کار نهایی در امارات متحده عربی برای ثبت شرکت جدید و فراتر از آن کمک خواهد کرد. مراحل ثبت شرکت در امارات گام به گام در زیر آمده است.

 1. نام شرکت و تأیید فعالیت تجاری

نام شرکت و فعالیت تجاری را نهایی کنید. برای شروع فرآیند ثبت شرکت، نام تجاری باید توسط مرجع تایید شود.

DUBAIVS اسناد و مدارک را برای نام شرکت هماهنگ و ارسال می کند و تأیید فعالیت تجاری را تسهیل می کند. این یک مرحله مهم در فرآیند ثبت شرکت در دبی است. انتخاب فعالیت تجاری مناسب ضروری است زیرا مجوز تجارت لیست انتخاب شده فعالیت های تجاری را منعکس می کند. کسب و کار فقط می تواند در لیست انتخاب شده از فعالیت های تجاری موجود در مجوز تجارت تجارت کند.

 1. ارسال سند و هماهنگی

تمام مدارک مورد نیاز، مشخصات سهامداران را آماده کنید و ترتیب ارسال سند به مرجع مربوطه را بدهید. در امارات می توان شرکت را بدون حضور واقعی سهامدار افتتاح کرد.

تیم DUBAIVS پردازش مجوز شرکت و سایر اسناد را هماهنگ خواهد کرد. تیم ثبت شرکت بدون دردسر را در کمترین زمان ممکن تضمین می کند.

 1. درخواست ویزای اقامت

پس از تایید مدارک شرکت و در دسترس بودن مجوز تجارت، برای سرمایه گذاران ویزای اقامت امارات متحده عربی درخواست دهید. سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی کسب و کار در امارات را دارند واجد شرایط دریافت ویزای اقامت طولانی مدت هستند.

DUBAIVS برای کارت مهاجرت شرکت و ویزای اقامت امارات اقدام خواهد کرد. تیم حرفه ای  ما در تهیه فرم درخواست ویزای اقامت برای سرمایه گذاران کمک خواهند کرد. تیم ما همچنین در تنظیم اسناد پشتیبانی و هماهنگی پردازش ویزا با مقامات دولتی کمک می کند.

 1. پردازش ویزای اقامت و شناسه امارات

سرمایه گذار باید برای انجام تست پزشکی و ویزای اقامت در پاسپورت خود به امارات پرواز کند. پردازش درخواست شناسه امارات نیازمند معاینه پزشکی در داخل کشور برای سرمایه گذار است. پس از ارائه درخواست معاینه پزشکی و شناسه امارات، درخواست ویزای اقامت امارات برای سرمایه گذار آغاز می شود. تیم حرفه ای ما اسناد ویزا، پردازش، مهر و موم کردن و تحویل پاسپورت به سرمایه گذار را در اسرع وقت هماهنگ خواهند کرد.

 1. کمک به افتتاح حساب بانکی

ما به طور موثر با بانک امارات متحده عربی برای افتتاح حساب های بانکی شرکت و شخصی هماهنگ می کنیم. حضور فیزیکی سهامداران هنگام افتتاح حساب بانکی شرکتی به عنوان بخشی از انطباق با KYC الزامی است.

سرمایه‌گذار می‌تواند به دبی پرواز کند، شناسه امارات، حساب بانکی پزشکی و شرکتی را در یک لحظه باز کند. انجام امور اداری برای افتتاح حساب بانکی از راه دور امکان پذیر است، حضور فقط برای اهداف تأیید الزامی است.

در نهایت، با مشاوران کسب و کار مناسبی مانند ما ارتباط برقرار کنید تا نماینده شما باشیم. در کلیه خدمات مربوط به ثبت شرکت و خدمات پشتیبانی وابسته از کارشناسان ما پشتیبانی مشاوره حرفه ای دریافت کنید. DUBAIVS تیمی حرفه ای را برای رسیدگی به نیازهای تجاری خاص هر سرمایه گذار اختصاص داده که این تیم پردازش اسناد، ثبت شرکت، جمع آوری و تحویل را بدون هیچ زحمتی برای سرمایه گذاران هماهنگ می کند.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، ثبت شرکت در IFZA دبی کلیک کنید

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

امارات برای سرمایه گذارانی که از طریق ثبت شرکت اقدام می‌کنند می توانند تا اقامت 10 ساله را فراهم می‌کند. علاوه بر اینکه مالیاتی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

هزینه‌های اجرایی برای ثبت شرکت در دبی از جمله هزینه‌های اجاره دفتر کار و نیروی انسانی می‌تواند با توجه به نوع کسب‌وکار شما کاملا متفاوت باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در دبی بین ۱ تا ۴ هفته طول می‌کشد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

بله، امارات متحده عربی امکان اخذ اقامت را از طریق ثبت شرکت چه در دبی و چه در امارت‌های دیگر در این کشور را فراهم کرده است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

برای راه اندازی شرکت خود با IFZA نیازی نیست در امارات باشید. شما باید حداقل یک بار برای بسته های تشکیل شرکت IFZA با تخصیص ویزای اقامت از امارات بازدید کرده باشید. اگر می خواهید فقط برای شرکت خود مجوز تجارت بگیرید، حتی اگر در گذشته از امارات متحده عربی بازدید نکرده باشید، همچنان می توانید شرکت را تشکیل دهید.

پس از تأسیس شرکت شما، می توانید برای افتتاح حساب بانکی شرکتی در هر یک از بانک های امارات متحده عربی درخواست دهید

خیر، برای راه اندازی شرکت در IFZA دبی نیازی به اسپانسر محلی ندارید.

بازه زمانی راه اندازی شرکت در IFZA دبی 3 تا 4 روز کاری پس از امضا و ارسال فرم های درخواست و ارائه مدارک مورد نیاز می باشد.

شرکت ها را می توان با انواع فعالیت های اصلی زیر راه اندازی کرد:

 • خدمات
 • مشاوره
 • صنعتی
 • تجارت
 • برگزاری
 • تجارت عمومی

برای راه اندازی شرکت با IFZA نیازی به فضای اداری نیست. IFZA قرارداد اجاره دفتر را با تمام مجوزها به شما ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *