DIFC پلتفرم DIFC Metaverse در راستای تحقق اهداف 2030 امارات را معرفی کرد

مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) امروز (30-January-2023) راه اندازی “پلتفرم DIFC Metaverse” را در راستای هدف کمیته عالی دبی برای فناوری آینده و اقتصاد دیجیتال برای جذب نوآوران فناوری از سراسر جهان اعلام کرد.

تحقق اهداف استراتژیک دبی با پلتفرم متاورس DIFC

این پلتفرم بخشی از یک استراتژی جامع است که توسط مرکز مالی بین‌المللی دبی، مرکز مالی پیشرو جهانی در منطقه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا (MEASA) برای تسریع وضعیت دبی به عنوان یک رهبر جهانی فراجهت توسعه یافته است.

پلتفرم DIFC Metaverse با استراتژی متاورس دبی مطابقت دارد که هدف آن افزودن 4 میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی دبی، پشتیبانی از 40000 شغل مجازی تا سال 2030 و جذب 1000 شرکت متخصص در فناوری های بلاک چین و متاورس است. این پلتفرم همچنین از هدف برنامه اقتصادی دبی D33 که اخیراً راه اندازی شده است برای ایجاد ارزش اقتصادی به ارزش 100 میلیارد درهم از تحول دیجیتال سالانه پشتیبانی می کند.

پلتفرم DIFC Metaverse شامل سه ابتکار کلیدی است. اولین برنامه یک برنامه شتاب دهنده با یک استودیوی فیزیکی اختصاصی برای فناوری متاورس است که توسعه جامعه خالقان و ساختمان های مخاطره آمیز را ارتقا می دهد. این پلتفرم همچنین به توسعه سیاست‌های متاورس و قوانین مربوط به داده‌های باز، هویت دیجیتال و چارچوب‌های قانون شرکت در متاورس می‌پردازد. علاوه بر این، این ابتکار توسعه یک جامعه متاورس را تقویت می کند که راه هایی را برای افزایش تجربه متاورس برای مشتریان بررسی می کند.

برنامه شتاب دهنده متاورس، اولین ابتکاری که زیر چتر این پلتفرم راه اندازی شد، از این ماه پذیرش درخواست ها را آغاز خواهد کرد. در سال های آینده، این برنامه به دنبال جذب بیش از 500 درخواست، شناسایی 50 نفر از امیدوارترین فارغ التحصیلان این برنامه و تحریک فرصت های سرمایه گذاری است که به رشد بخش کمک می کند.

اطلاعات بیشتر: Metaverse Accelerator Programme (difc.ae)

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *