اعتبار انواع ویزای ورودی امارات 60 روز دیگر قابل تمدید است

اداره فدرال هویت، ملیت، گمرک و امنیت بنادر (ICP) امارات سرویس جدیدی را از طریق کانال‌های هوشمند خود راه‌اندازی کرده است که به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا اعتبار انواع ویزاهایی را که برایشان صادر می‌شود به مدت 60 روز و تنها برای یک بار تمدید کنند.

این تمدید، فقط قبل از ورود به کشور قابل انجام خواهد بود.

هزینه های تمدید اعتبار ویزا 200 درهم است که شامل 100 درهم برای خدمات هوشمند، 50 درهم برای فرم درخواست و 50 درهم برای سازمان و خدمات الکترونیکی ارائه شده به مشتریان است.

شرایط و روش تمدید ویزا دبی به مدت 60 روز

ICP توضیح داد که گذرنامه متقاضی نباید کمتر از سه ماه اعتبار داشته باشد و او نباید در امارات متحده عربی باشد تا مجوز ورود صادر شود. متقاضیان می توانند اعتبار ویزای خود را از طریق وب سایت ICP و برنامه هوشمند آن از طریق گذر امارات متحده عربی یا نام کاربری تمدید کنند.

پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز، پیوست مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه ها، تاییدیه تمدید شده از طریق ایمیل ثبت شده ارسال می شود. راه‌های دیگری نیز برای درخواست خدمات موجود است، از جمله مراکز شادی مشتری و مراکز تایپ مجاز توسط ICP، که در آن‌ها باید فرم درخواست پر شود و مدارک مورد نیاز ضمیمه شود و سپس هزینه‌ها پرداخت شود.

در صورتی که متقاضی نتواند در این مدت شرایط را برآورده کند، درخواست 30 روز پس از بازگرداندن به دلیل ناقص بودن اطلاعات یا مدارک به صورت الکترونیکی رد خواهد شد. علاوه بر این، در صورت بازگشت سه بار به دلیل ناقص بودن اطلاعات یا مدارک، رد خواهد شد. هزینه ها و ضمانت های مالی (در صورت وجود) در صورت رد درخواست قابل استرداد است.

در صورتی که بازدیدکننده نتواند قبل از انقضای مجوز ورود به کشور وارد شود، می تواند یک بار تاریخ انقضا را برای 60 روز تمدید کند. هزینه‌ها از طریق کارت اعتباری ظرف مدت حداکثر شش ماه از تاریخ ارسال درخواست بازپرداخت می‌شوند، یا از طریق روش‌های قابل اعمال برای بازپرداخت هزینه‌ها از طریق چک یا حواله بانکی فقط به بانک‌های مستقر در داخل کشور و برای مدتی بازپرداخت می‌شوند.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *