انواع ویزای امارات بر مبنای ثبت شرکت در منطقه آزاد IFZA دبی

یکی از اهداف ثبت شرکت در هر کشوری و به ویژه ثبت شرکت در دبی گرفتن ویزا اقامت می باشد. این موضوع باعث می شود که خیلی از سرمایه گذاران به خاطر یک نوع خاص ویزا اقدام به ثبت شرکت کنند. ثبت شرکت در IFZA  هم از این مورد جدا نیست و شما با ثبت شرکت در این منطقه آزاد IFZA  واجد دریافت انواع مختلفی از ویزا دبی می شوید که هر کدام شرایط خاصی دارد. صدور ویزا برای ثبت شرکت در دبی IFZA براساس سهامداران است و میزان سهم الشراکه آن ها می باشد.

انواع ویزای برای سهامدارن شرکت در منطقه آزاد IFZA

تعداد سهامداران هر چند نفر باشند، هر یک از انواع ویزاهای زیر امکان صادر شدن دارد:

  • ویزای کارمندی: با توجه به این که این شخص کارمند کسب و کار خود هست، ویزای کارمندی برای او صادر می شود و به راحتی می تواند ویزای اقامت بگیرد. نیازی به اثبات چیزی نیست.
  • ویزای مدیریتی: اگر شخص بخواهد که روی پاسپورتش درج شود عنوان مدیریتی درج شود مانند Director Managerial و دیگر عناوین مشابه، باید حتما مدارک مربوط به توانایی مالی تایید شده نشان دهد.
  • ویزای Investor: اگر شخص بخواهد که روی پاسپورتش عنوان ویزای سرمایه گذاری درج شود، باید حتما علاوه نشان دادن توانایی مالی، باید تاییدیه سفارت دبی در کشور مبدا و وزارت خارجه دبی را کسب کند.
  • ویزای Partner: در واقع شخص فقط شریک مالی هست. برای این نوع ویزا حتما ارزش سهام باید از 48000 درهم بالاتر باشد و دوم اینکه طرف باید تاییدیه توانایی مالی را نشان دهد.

نکته1: شخص فقط می تواند یک از این انواع ویزا را درخواست دهد و امکان درخواست چند نوع ویزا نیست.

نکته2: برخی عناوین شغلی نیاز به نشان دادن توانایی مالی دارند. حتما این موارد را چک و مطمئن شود که چه نوع عنوان شغلی را به سهام داران اختصاص می دهید. چون بر اساس ان قرار داد کارمندی امضا می شود و در نهایت ویزا صادر می گردد.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، ثبت شرکت در IFZA دبی کلیک کنید

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

امارات برای سرمایه گذارانی که از طریق ثبت شرکت اقدام می‌کنند می توانند تا اقامت 10 ساله را فراهم می‌کند. علاوه بر اینکه مالیاتی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

هزینه‌های اجرایی برای ثبت شرکت در دبی از جمله هزینه‌های اجاره دفتر کار و نیروی انسانی می‌تواند با توجه به نوع کسب‌وکار شما کاملا متفاوت باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در دبی بین ۱ تا ۴ هفته طول می‌کشد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

بله، امارات متحده عربی امکان اخذ اقامت را از طریق ثبت شرکت چه در دبی و چه در امارت‌های دیگر در این کشور را فراهم کرده است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

برای راه اندازی شرکت خود با IFZA نیازی نیست در امارات باشید. شما باید حداقل یک بار برای بسته های تشکیل شرکت IFZA با تخصیص ویزای اقامت از امارات بازدید کرده باشید. اگر می خواهید فقط برای شرکت خود مجوز تجارت بگیرید، حتی اگر در گذشته از امارات متحده عربی بازدید نکرده باشید، همچنان می توانید شرکت را تشکیل دهید.

پس از تأسیس شرکت شما، می توانید برای افتتاح حساب بانکی شرکتی در هر یک از بانک های امارات متحده عربی درخواست دهید

خیر، برای راه اندازی شرکت در IFZA دبی نیازی به اسپانسر محلی ندارید.

بازه زمانی راه اندازی شرکت در IFZA دبی 3 تا 4 روز کاری پس از امضا و ارسال فرم های درخواست و ارائه مدارک مورد نیاز می باشد.

شرکت ها را می توان با انواع فعالیت های اصلی زیر راه اندازی کرد:

  • خدمات
  • مشاوره
  • صنعتی
  • تجارت
  • برگزاری
  • تجارت عمومی

برای راه اندازی شرکت با IFZA نیازی به فضای اداری نیست. IFZA قرارداد اجاره دفتر را با تمام مجوزها به شما ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *