ویزا و مجوز خلاقانه در 7 دقیقه: رویای کارآفرین خلاق خود را در دبی به حقیقت تبدیل کنید!

دبی چند سالی است که محل تردد هنرمندان خلاق بوده است. ویزای خلاق یک دوره 10 ساله برای متقاضیان برای اثبات سفر خود در دبی فراهم می کند. و برای جذب جمعیت مشابه بیشتر به امارات، دبی تصمیم گرفته است روند صدور ویزا و مجوز را سرعت بخشد. این به سازندگان و هنرمندان کمک می کند تا سفر رویایی خلاقانه خود را در دبی آسان تر و سریع تر بسازند.

اعلیحضرت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم استراتژی اقتصاد خلاق دبی را راه‌اندازی می‌کند که هدف آن دوبرابر کردن سهم تولید ناخالص داخلی صنایع خلاق به 5 درصد از اقتصاد دبی تا سال 2025 از 2.6 درصد در پایان سال 2020 است.

— Dubai Media Office (@DXBMediaOffice) April 3, 2021

دبی در ارائه دلایل فراوان برای انتخاب امارات برای رشد حرفه ای شما بهترین است. یکی از دلایلی که بیشتر و بیشتر خلاقان دبی را برای درک پتانسیل تجاری ایده های عالی خود انتخاب می کنند، صدور سریع مجوزهای خلاقانه و تجاری، فرآیند راه اندازی تجاری سریع و ویزای فرهنگی 10 ساله است.

همچنین، دبی در تلاش است تا این روند را برای جامعه خلاق برای سنین آسان کند. و برای پردازش این، استراتژی اقتصاد خلاق دبی ایجاد شد. این به طور ایده آل به جامعه خلاق از مراحل اولیه ایده پردازی تا تولید، از طریق بازاریابی و توزیع کمک می کند.

توسعه اقتصادی با ریکرد جذب نخبگان فرهنگی به دبی

منطقه خلاق القوز (The Al Quoz Creative Zone)، یک منطقه هنری یکپارچه که توسط فرهنگ دبی با مشارکت سایر نهادهای دولتی ساخته شده است، به عنوان سکوی پرتاب سیستم عمل می کند. منطقه خلاق القوز، یک منطقه هنری یکپارچه که توسط Dubai Culture با مشارکت سایر نهادهای دولتی ساخته شده است، به عنوان سکوی پرتاب استراتژی عمل می کند. هدف این است که مرکز هنری را که طی چند سال گذشته به طور طبیعی در منطقه القوز رشد کرده و به یک اکوسیستم صنعتی کامل تبدیل شده است، بسازیم.

دبی ویزای چند فرهنگی را ترویج می کند

Dubai Culture به منظور کمک به متخصصان و صاحبان مشاغل خلاق برای ایجاد یک پایه دائمی در امارت، انواع مختلفی از امکان مهاجرت را نیز در دسترس قرار داده است. Dubai Culture ویزای فرهنگی چند ساله ارائه می کند. آنها امارت را به عنوان بستری برای پرورش نوآوری و مرکزی برای استعدادها تبلیغ می کنند.

هدف اصلی استراتژی اقتصاد خلاق دبی افزایش مشارکت نوآوران، نویسندگان و هنرمندان است. همه این ها در صنایع دانش بنیان امارات تعریف شده است. به طور کلی، راه اندازی ویزای 10 ساله منحصر به فرد با این هدف بزرگتر مطابقت دارد. در نهایت، اگر می خواهید تجارت هنری خود را در امارات گسترش دهید، ویزا هنری دبی بگیرید.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *