ویزای دبی: اکنون فرآیند اقامت را از طریق تماس تصویری کامل کنید.

با هدف کاهش بازدیدهای فیزیکی از مراکز خدماتی، ویدئو کنفرانس در نهایت به خدمات 24 ساعته گسترش خواهد یافت.

اداره کل اقامت و امور اتباع خارجی (GDRFA) اعلام کرده است که ساکنان دبی اکنون می توانند در مورد اسناد مفقود شده و درخواست های ویزا کامل از طریق کنفرانس ویدئویی پرس و جو کنند. مرحله آزمایشی این پروژه روز چهارشنبه آغاز شد. روزنامه عربی الوطن به نقل از سپهبد محمد المری، مدیر کل GDRFA-دبی، گفت که ساکنان می توانند وضعیت درخواست های خود را جویا شوند و تمام مدارک و اطلاعات مورد نیاز را از طریق ویدئو کنفرانس تکمیل کنند.

هنوز مشخص نیست که آیا این سرویس برای همه دسته های ویزا باز است یا خیر.

ویزای ویدئویی خدمتی نوین برای کاهش حضور فیزیکی مردم

ژنرال آل ماری توضیح داد که افراد می توانند پس از اولین درخواست برای ویزا از این خدمات استفاده کنند. نمی توان از آن برای پرس و جو استفاده کرد، که باید از طریق مراکز تماس انجام شود. در این گزارش آمده است که سرویس ویدئو کنفرانس در صورت هرگونه تاخیر در سرویس یا ارائه مدارک مفقود است.

کنفرانس ویدئویی در نهایت به یک سرویس 24 ساعته با هدف کاهش بازدید فیزیکی از مراکز خدماتی گسترش خواهد یافت.

GDRFA دیروز اعلام کرد که در سال گذشته پیشرفت های قابل توجهی را در زمینه خدمات مشتری انجام داده است، از جمله ادغام پنج سرویس در یک سرویس، مطالعه 60 تجربه مشتری و انجام نظرسنجی های دوره ای رضایت مشتری. همچنین چندین کادر اماراتی را استخدام کرد که تعداد کل کارشناسان و متخصصان GDRFA را به 124 نفر رساند.

علاوه بر این،  GDRFA  در 99درصد برنامه عملیاتی خود موفق عمل کرد، که شاخص شادی مشتری از 96 درصد عبور کرد در حالی که شاخص شادی شریک به 100 درصد رسید.

GDRFA همچنین اعلام کرد که 80000 ویزای طلایی برای متخصصان، کارآفرینان و سرمایه گذاران ماهر صادر کرده است که نسبت به سال قبل 69 درصد افزایش داشته است.

همچنین اعلام کرد که در سال 2022، 32467 ویزای اقامت بلندمدت بیشتری نسبت به سال قبل صادر کرده است که از 47150 در سال 2021، مجموع ویزاها را به 79617 در سال 2022 رسانده است.

این مقام همچنین اعلام کرد که در سال 2022، 62.24 میلیون تراکنش شامل 46.96 میلیون تراکنش ورودی و خروجی از طریق بنادر هوایی، زمینی و دریایی را پردازش کرده است که نسبت به 37.38 میلیون تراکنش در سال گذشته افزایش یافته است.

این شامل 9.85 میلیون تراکنش ویزا و 4.49 میلیون تراکنش اقامت، 40642 تراکنش گذرنامه الکترونیکی و 37267 مشاوره حقوقی است.

منبع: خلیج تایمز

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *