سرمایه گذاری هتل آپارتمان در دبی چگونه است؟

دبی به تدریج و بطور سالانه شاهد افزایش تعداد بازدیدکنندگان بوده است. هر سال، تعداد قابل توجهی از گردشگران خارجی برای تجربه تپش و ارتعاشی فراتر از زندگی که در گوشه گوشه بنیان شهر منعکس شده، به دبی سرازیر می شوند. این جُنب و جوش در قالب ساختار و معماری منحصربه فرد، بازیهای تسخیر کننده ذهنی و امکانات تفریحی که دبی هر ساله معرفی می کند ظاهر می شود؛ بعلاوه، دست یافتن به تحول تکنولوژیکی 360 درجه ای یا تنها نمایش مناظر مبهوت کننده طبیعی ساحلی آن باعث شده که دبی در “لیست خواسته ها و آرزوهای” هر فردی لااقل یکبار در زندگی او قرار گیرد.

کشور امارات سعی دارد تعداد 16 میلیون بازدیدکننده ای که در سال 2017  به دبی آمدند را تا سال 2030 به 30 میلیون نفر افزایش دهد. دقیقاً به همین خاطر است که هر سال با توسعه های فوق مُدرن و کاملاً جدیدی در این شهر روبرو می شویم. بنابراین، بدلیل این تعداد رو به افزایش بازدیدکنندگان و گردشگران است که هتل های کاملاً جدیدتری در دست ساخت و ساز قرار گرفته اند و با برنامه ها، طرح های سرمایه گذاری و پرداخت هایی عالی عرضه می شوند. بنابراین، در راستای این روند رو به افزایش گردشگری شایسته است که در حوزه هتل-آپارتمان ها اقدام به سرمایه گذاری نماییم و از بازده های چشمگیر آن بهره مند شویم.

موج جدید سرمایه گذاری هتل آپارتمان در دبی

این مسئله مهم بر هیچ سرمایه‌ گذاری پوشیده نیست چرا که امروزه سرمایه‌ گذاران خارجی و داخلی بسیار زیادی در پی یافتن بهترین فرصت‌ها هستند و اکثر آنها اقدام به خرید هتل آپارتمان دردبی کرده‌اند. افرادی که در این زمینه سرمایه‌ گذاری کرده‌اند ضمن اینکه توانسته ‌اند به سود فوق العاده بی ‌نظیری دست پیدا کنند بلکه در زمان کوتاهی به مشهورترین برندهای موجود در زمینه صنعت خرید هتل آپارتمان در امارات تبدیل شده‌اند.

در واقع صنعت هتلداری در کشور امارات امروزه یکی از قدرتمندترین صنایعی است که توانسته در زمینه جلب حمایت دولت توفیقی را کسب کند. اگر شما هم قصد خرید هتل آپارتمان در دبی را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که صنعت هتلداری در دبی را بیشتر مورد بررسی قرار دهید.

یکی از راهکارهای سرمایه گذاری فعال و به درآمد رسیدن در کشور دبی، خرید هتل آپارتمان است. لازم به ذکر است که بدانید برای گسترش و پیشرفت صنعت گردشگری نیاز به هماهنگی و ادغام صنایع دیگر است که هتل آپارتمان یکی از مهم‌ترین صنعت ها در این زمینه به شمار می‌رود.

در واقع صنعت هتلداری در کشور امارات توانسته به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را انجام دهد و در صنعت گردشگری این کشور نقش پررنگ و مهمی را داشته باشد. از این رو یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه داران کلان خرید هتل آپارتمان در دبی و امارات است تا در بازه زمانی کوتاه مدتی به مطلوب ‌ترین نتیجه ممکن برسند.

سرمایه گذارشی در هتل آپارتمان در دبی چه مزیت‌هایی به دنبال دارد؟

امارات جزء امن‌ترین کشور های جهان  به شمار می‌رود که گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری نیز هست. این کشور رتبه دوم امنیت در جهان را داراست. براساس نظرسنجی آنلاین که اخیراً توسط مجله پایه سفر “ویچ” انگلیسی انجام گرفته، دبی از لحاظ میزان جرم و جنایت بعد از آیسلند که در جایگاه نخست جای گرفته بود، در رتبه دوم امن ترین شهر جهان لقب گرفت.

شهر دبی این رتبه را با پشت سر گذاشتن برخی از مقاصد سفر بسیار متداول جهان ازجمله تایلند، ایتالیا، فرانسه و ایالات متحده بدست آورد. از این رو مورد توجه کشورهای زیادی از جمله ایران قرار گرفته است و افراد فراوانی خواهان ادامه کار و زندگی در این کشور هستند. بنابراین، باتوجه به سیناریوی فعلی امنیت در جهان، قطعاً برای گردشگران و بازدیدکنندگان سراسر جهان آمدن به مکانی مثل دبی همراه با خانواده و دوستان بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای در مورد مساله امنیت جای بسی خوشحالی است.

 اگر شما نیز قصد خرید هتل در دبی را دارید و می‌خواهید از این طریق کسب و کار ویژه‌ای را برای خود راه‌اندازی کنید لازم است تا پیش از اینکه به کار مورد نظر اقدام نمایید چند مزیت مهم در خصوص خرید سوئیت هتل در دبی را بشناسید که در ادامه اجمالاً به معرفی آنها می پردازیم:

  • اگر بودجه شما بیشتر از ۲۵۰ هزار دلار باشد و آن را صرف خرید هتل در دبی و امارت و یا سهام هتل نمایید امکان اقامت دائم را دریافت خواهید کرد.
  • علاوه بر مورد ذکر شده افرادی که از طریق خرید سوئیت هتل در امارت  اقامت دریافت می‌کنند برای فرزندان زیر ۱۸ سال خود و همچنین همسرشان می‌توانند درخواست اقامت بدهند.
  • از گذشته تا امروزه دبی از جنبه گردشگری رشد بسیار خوبی داشته است از این رو طبیعی است که رزرو سوئیت هتل در دبی تقاضای زیادی داشته باشد. بنابراین به خریداران هتل در این کشور مژده می‌دهیم چرا که می‌توانند به سادگی به منبع درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنند.

خرید سهام هتل در دبی چگونه امکان پذیر است؟

کشور امارات در راستای جذب توریسم و سرمایه خارجی به منظور سرمایه گذاری روش‌های مختلفی را ارائه داده است که یکی از معتبر ترین و بهترین آنها خرید هتل آپارتمان است. توجه داشته باشید که این سرمایه گذاری بسیار پرطرفدار بوده و یکی از گزینه‌های بسیار مناسب است که احتمال سوددهی آن نسبت به سایر گزینه‌ها بیشتر است. در واقع یکی از پرطرفدارترین شهرهای امارت، دبی است که شرایط بسیار ویژه و منحصر به فردی در حوطه گردشگری و صنعت هتل دارد. عوامل بسیار زیادی دست به دست هم داده‌اند که جذب توریست و گردشگر در این شهر توسعه یافته است مانند آب و هوای مطلوب، روابط سیاسی این کشور با سایر کشورها وغیره.

در هر منطقه‌ ای رشد صنعت گردشگری قطعاً رشد رزرو هتل‌ها و سوئیت هتل‌ها را در پی دارد، امارات  نیز از این قاعده مستثنا نیست و رشد صنعت گردشگری در این منطقه باعث شده که امکانات رفاهی مانند هتل ها مورد توجه قرار گیرد. بنابراین شما می‌توانید با خرید هتل دبی در زمان کوتاهی به سود کلانی دست یابید.البته توجه داشته باشید که شما ضمن اینکه به دلیل رزرو هتل توسط توریست سود می‌کنید، می‌توانید با فروش مجدد هتل به منفعت‌های مالی بی‌ شماری دست پیدا کنید.

همانطور که در جریان هستید اغلب هتل‌های دبی گران و لوکس هستند و گزینه‌هایی که برای خرید مناسب باشند به ندرت ارائه می‌شوند. اینجاست که می‌توان از خرید سهام هتل در دبی بهره برد که مزایای بی‌شماری را در پی دارد. شمار بسیار زیادی از پروژه های احداث هتل، زمینه هایی را فراهم می‌کنند تا سایر افراد این توانایی را داشته باشند که سهام هتل را خریداری نمایند و از این طریق مشارکت بسزایی را در ساخت هتل داشته باشند. یکی از مزایای ویژه و منحصر به فرد خرید سهام هتل در دبی این است که نسبت به خرید هتل آپارتمان هزینه‌های مقرون به صرفه ‌تری را دارد و به عبارتی دیگر هزینه‌های هنگفت را برای خریدار به بار نمی‌آورد. بنابراین می توان گفت که هر خریدار متناسب با بودجه‌ ای که در اختیار دارد می‌تواند به خرید سهام هتل در دبی اقدام نماید.

درآمد هتل در امارت به چه صورت است؟

خرید هتل در این کشور یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود محسوب می‌شود چراکه درآمد هتل در امارت بسیار چشمگیر و پر رونق است. امارت در شرایط جغرافیایی خاصی قرار گرفته است و وجود آب و هوای مطلوب در این کشور بسیاری از گردشگران در سایر کشورها به ویژه کشورهای همسایه را به خود جذب کرده است. به طوری که در سال 2022، حدود 12.8 میلیون نفر به این کشور مسافرت و از آن دیدن کرده اند.

آفتاب فوق العاده‌ای که در امارات می‌تابد در فصل پاییز و زمستان ما (زمستان و بهار اروپایی ها)  بسیاری از گردشگران روسی، اروپایی، هندی و آمریکایی را جذب می کند. تمامی این عوامل دست به دست هم داده‌اند تا درآمد هتل در دبی فوق العاده باشد. کشور امارات در صنعت گردشگری به حدی پیشرفت کرده است که به جرأت می‌توان گفت جزء رقیبان اصلی کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و ایتالیا به شمار می‌رود. به طور مثال در سال 2022 دبی دومین شهر برگزیده جهان شد.

شما با خرید هتل در این کشور می‌توانید به درآمد مطلوبی برسید چرا که صنعت هتل ‌داری در کشور امارات جزء پیشرفته ‌ترین و قدرتمند ترین صنایع خدماتی در این کشور به شمار می‌رود. این صنعت با گذشت زمان، امروزه توانسته درآمد قابل توجهی را برای هتلداران اماراتی به ارمغان آورد. البته توجه داشته باشید که افزایش درآمد هتل در در امارات مدیون وجود گردشگران ورودی به این کشور است که این مسئله به نوبه خود در اشتغال ‌زایی هزاران نفر نقش موثری دارد. همان‌طور که می‌دانید کشور امارات یکی از زیباترین و دوست داشتنی ترین کشورهای آسیایی در خلیج فارس به شمار می‌رود که دارای جاذبه های گردشگری منحصر به فرد و فرهنگی بسیار غنی است که سالانه میزبان میلیون‌ها نفر گردش کننده است.

قیمت خرید هتل در امارات به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت خرید هتل در امارات  به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد از این رو نمی‌توان یک نرخ معین را برای آن تعیین کرد. اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که متقاضی خرید هتل در این کشور می‌باشید باید بگوییم که راه درستی را در پیش گرفته ‌اید چرا که می توان مدرن ‌ترین و شیک‌ترین هتل‌های موجود در سطح جهان را در کشور امارت  یافت.

یکی از عواملی که در قیمت خرید هتل در دبی تاثیرگذار است میزان جذب مسافر و گردشگر آن هتل است که هر چقدر هتل مملوء از مسافر و گردشگر باشد متقابلا قیمت خرید بالاتری خواهد داشت.

همانطور که  در بخش اول مقاله اشاره کردیم صنعت هتلداری و خرید و فروش هتل در امارات سهم بسزایی را در حوزه‌های اقتصادی کشور امارات دارند.خرید و فروش هتل در دبی توانایی این را دارد که به شکل غیرمستقیم و مستقیم برای ساکنان این کشور اشتغال ‌زایی ایجاد کند و به تبع آن مشکل بیکاری در این کشور تا حد چشمگیری کاهش یابد.

از طرفی دیگر با وجود همه این موارد توریست های خارجی و داخلی و همچنین گردشگرانی که برای بازدید از یک منطقه، به اقامت شبانه مجبور می‌شوند به راحتی می‌توانند ارز بسیار زیادی را به چرخه اقتصادی کشور امارات وارد کنند و از این طریق تولید ناخالص ملی را در امارات افزایش دهند. جالب است بدانید که تمام بخش های دولتی و خصوصی کشور امارات، نهایت سعی و تلاش خود را به کار گرفتند تا بی‌ نظیرترین خدمات و امکانات را در هتل ها پیاده کنند.

دبی، هاب گردشگری جهان

قطعاً  این واقعیت که بر هیچکس پوشیده نیست، این است که دبی یکی از پربازدیدترین و معروفترین مقصد گردشگری در جهان محسوب می شود. تا اندازه ای که در این فهرست دبی با حسی غرورآفرینانه در ردیف پربازدیدترین شهرهای توسعه یافته و شگفت انگیز جهان مثل لندن، پاریس، بانکوک و سنگاپور قرار می گیرد. با سربرآوردن از بیابان و تپه های ریگی که در همه جا روانند، این شهر با توان، انرژی و اشتیاقی ستودنی و رویکردی کاملاً متحولانه زیربنای شهر خود را طراحی کرد.دبی بدلیل گزینه های متعدد و بسیار زیاد تفریحی و سرگرمی که برای بازدید کنندگان فراهم می سازد، جزء لذت بخش ترین شهرهای جهان ظاهر شده است.

درنتیجه، به جای همه این فاکتورها، چندان به اشتباه نیست که بگوییم باتوجه به هجوم میلیون ها گردشگری که از سراسر جهان باهدف لذت بردن از اقامت خود در هتل های کلاسیک و پُر از مناظر زیبایی امارات می باشند، دبی همیشه به هتل نیاز دارد. درنهایت، به طور قطع انتظار می رود سرمایه گذاری در چنین صنعتی که مورد تقاضای تعداد بیشماری افراد می باشد و هیچ وقت از تقاضای آن کم نمی شود، منافع، سود و بازده های فراوانی را عاید سرمایه گذاران کند.

مشاوره سرمایه گذاری دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از بهترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در جهان شد؛ به همین دلیل افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در امارات هستند. یکی از بخش های سرمایه گذاری، صنعت هتل است که تخصص ما هست. به عنوان یک مشاور تخصصی در حوزه سرمایه گذاری هتل، خوشحال می شویم که بتوانیم به شما دراین زمینه کمک کنیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *