صفر تا صد سرمایه گذاری املاک دبی

به جرائت می‌توان گفت دبی یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاری در املاک است که به دلیل بازگشت سرمایه قوی، سیاست‌های مطلوب امارات و رشد فزاینده ساخت و سازها در آن، همیشه مورد توجه سرمایه گذاران داخلی و خارجی است. علاوه‌بر تجربه امنیت اجتماعی کم‌نظیر و استفاده از امکانات تفریحی و رفاهی فوق‌العاده محیا شده در امارت، با خرید خانه در دبی می‌توانید اقدام به انتقال سرمایه خود به شهری امن نمایید و به سود قابل توجهی با فعالیت و کار در این شهر دست یابید.

سرمایه گذاری در دبی را باید در صدر لیست بهترین و سودآور ترین سرمایه گذاری های روز دنیا قرار دارد، اما چرا؟؟

شهر دبی قطب اقتصادی امارات متحده عربی و خاورمیانه است که تحوالات شگرفی را به چشم خود دیده و از بیابانی بی حاصل و بی رونق به یکی از زیباترین و برترین شهرهای جهانی تبدیل شده است که جدیدترین فن آوری ها و تکنولوژی ها، مهمترین تحولات ملکی، به روزترین برندها، برترین استاندارهای جهانی و بیشترین امکانات دنیا را در خود جای داده است، پروژه های عظیم عمرانی، مسکونی، تجاری، تفریحی و اقامتی، وجود بهترین مراکز گردشگری و تفریحی و متنوع ترین اماکن و تفریحات سرگرم کننده و نیز مجلل ترین هتل های دنیا و بسیاری برتری های دیگر سبب رونق روزافزون دبی گردیده اند و از این رو نه تنها گردشگران و توریست های زیادی را به خود جلب نموده بلکه سبب شده افراد زیادی این شهر خارق العاده را برای زندگی خود انتخاب کنند و همه ی اینها سبب برتری های رونق اقتصادی و گردان شدن چرخ اقتصاد دبی شده اند. در این نوشتار به بررسی موضوعات زیر می پردازیم:

 • چرا سرمایه گذاری در املاک دبی را باید جدی گرفت؟
 • امتیاز خرید املاک در دبی و کسب اقامت
 • روش های خرید ملک در دبی چگونه است؟
 • سرمایه گذاری هتل چیست؟
 • سرمایه گذاری هتل آپارتمان در دبی چگونه است؟
 • سرمایه گذاری ملکی تجاری در دبی چگونه هست؟
 • آیا خرید هتل آپارتمان دبی ارزش اقتصادی دارد؟
 • چرا خرید هتل آپارتمان در دبی یک فرصت سرمایه گذاری سودمند محسوب می شود؟

چرا سرمایه گذاری در املاک دبی را باید جدی گرفت؟

بازار املاک دبی شاهد رشد روزافزون و پیشرفت های چشم گیری است. پیشرفت بازار املاک دبی  باعث جذب بسیاری از سرمایه گذاران در سرتاسر دنیا شده است. دبی فراز و نشیب های بسیارِ اقتصادی را طی نموده و به ثبات اقتصادیِ مطلوبی رسیده است.

افراد زیادی از اقصی نقاط جهان تمایل به سرمایه گذاری در دبی را دارند، چرا که امروزه سرمایه گذاری در دبی به یک سرمایه گذاری امن، سودآور و به دور از تورم تبدیل شده است و کسانی که در دبی ملک میخرند علاوه بر استفاده از آن همه برتری و امکانات و تجهیزات و همچنین زندگی در بهترین املاک جهانی، از سود بالای سرمایه گذاریِ خود بهره مند خواهند شد. و اما آنچه سرمایه گذاری را در حوزه املاک و مستغلات دبی مقرون به صرفه تر میکند:

عدم نیاز به پرداخت مالیات بر املاک، تخفیف های کلی با درصد بالا برای خریدارن در هریک از املاک شرکت هایی نظیر همچون داماک ، اعمار، دبی پراپرتیز ، نخیل ، ایگل هیلز ، آرادا و مرآس ، ارائه خدمات دائمی و یا مدت دار رایگان در برخی از املاک و پروژه ها.

با وجود آن همه برتری که گفته شد، که در هر یک از املاک دبی وجود دارند، سبب ازدیاد سرمایه گذار در امر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات جهانی دبی شده اند. از همه مهمتر اینکه با ازدیاد شمار کسانی که تمایل به زندگی در دبی را دارند (مهاجران) و نیز کسانی که قصد سفر به دبی را دارند (توریست ها) همه سبب شده اند تا املاک و مستغلات دبی مزیتی مضاعف داشته و طرفداران بیشتری داشته باشد به بیان دیگر بازار تقاضای املاک و مستغلات دبی از سوی مهاجرین و توریست ها، رونق بیشتری به خود گرفته اند و این خود دلیلی مضاعف برای سودآور بودن این سرمایه گذاری شده است.

امتیاز خرید املاک در دبی و کسب اقامت

امارات متحده عربی بالاخص دبی از نقطه نظر اقتصادی و منطقه ای بسیار حائز اهمیت می باشند. همانگونه که مستحضرید، امارات امروزی در مقایسه با کشور امارات در چندین دهه قبل دچار تغیرات شگرفی شده است. پیشرفت هایی که از مسیر ساخت و ساز در بافت شهری و چه بسا منطقه ای، دبی را به مسحور کننده ترین شهر امارات بدل کرده است. شهری که خرید ملک در دبی رویای امروزی بسیاری از افراد در سطوح سنی مختلف می باشد

اگر کسی خواهان مهاجرت به کشور خارجی باشد می تواند با خرید ملک و خانه در آن کشور اقدام به کسب مجوز اقامت در آن کشور کند. دبی از جمله شهرهایی است که بسیار معروف و لوکس بوده و خواهان زیادی از همه کشورها برای سرمایه گذاری و زندگی در آن دارد. خرید ملک در دبی روشی رایج در بین افرادی که به این کشور امارات مهاجرت می کنند یا قصد دارند که در آنجا زندگی کنند، می باشد. در شرایط کلی دو گروه علاقمند به سرمایه گذاری در املاک دبی هستند:

 1. افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند

برای کسانی که قصد دریافت اقامت امارات را از طریق خرید ملک در دبی دارند،این افراد می بایست حداقل مبلغ 750 هزار درهم را به طور کامل بپردازند تا بتوانند ویزای اقامت امارات را دریافت کنند. البته برخی بر این باورند که بهتر است تازه واردین در بدو ورود، به موضوع اجاره ملک در دبی توجه بیشتری کنند تا بعد از گذشت مدت زمانی، نه تنها با مناطق مختلف دبی آشنایی پیدا می کنند بلکه با قوانین، امکانات و تسهیلاتی که برای ساکنین دبی و افرادی که اقامت دبی را بدست می آورند، به طور کامل آشنا می شوند.

   2. افرادی که اقامت امارات را دارند.

با توجه به اهمیت موضوع خرید ملک در دبی، همچنین موضوع عرضه و تقاضا در بازار املاک و مستغلات،این قضیه شکل دیگری به خود می گیرید؛ افراد بنا به دلایل مختلفی به موضوع مسکن روی می آورند، که در این بین، موضوعی نظیر اجاره ملک در دبی عده ی زیادی را بر آن می دارد تا به بررسی قیمت ملک در دبی در مناطق مختلف بپردازند و به مقوله ی خرید ملک در دبی توجه نمایند. در این بین افرادی که اقامت امارات را دارند، این امتیاز را دارند تا از خرید اقساطی .بهرمند شوند، آن هم با صدور چندین فقره چک و پرداخت بعضا تنها 10% از کل مبلغ، می توانند آن ملک را به تملک دائمی خود در آورند.

و در نهایت به خاطر بسپارید که :

برای خرید خانه در دبی حداقل به یک میلیون درهم سرمایه نیاز دارید تا بتوانید بعد از آن ویزای شهروندی امارات را دریافت کنید و اگر خانه ای به ارزش بالاتر از ۱۰ میلیون درهم خریداری کنید می توانید ویزای بلند مدت ۱۰ سال را دریافت کنید بعد از خرید خانه در دبی باید حداقل هر ۳۶۰ روز یک بار وارد این کشور شوید تا ویزای تان باطل نشود

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان کلیک کنید

روش های خرید ملک در دبی چگونه است؟

بیشتر افراد و نیز ایرانیان امروزه به شدت در پی مهاجرت و کسب اقامت در یک کشور خارجی می باشند. دبی یکی از بهترین منطقه هایی است که با خرید ملک در آن می توان اقامت امارات را دریافت نموده و از مزایای آن بهره برد. خرید ملک در دبی روش هایی دارد و هر شرکت املاکی در دبی شرایط خاص و پروژه های متفاوتی دارد. شما می توانید بر یکی از این روش های اقدام کنیدک

  • خرید ملک به روش نقدی

می توان مستقیما با بودجه ی مورد نظر به روش نقدی و پرداخت خرید ملک در دبی را انجام داد و سریعا ملک موردنظر را تحویل گرفت.

  • خرید ملک به روش اقساطی

برای افرادی که بودجه کمی دارند و یا به دلایلی تمایل دارند که با روش دیگر ملک مورد نظر را خریداری کنند روش اقساطی مناسب می باشد. در این روش می توان با پیش پرداخت ۲۰ درصد یا ۳۰ درصد اقدام به خرید ملک در دبی کرد.

فرآیند خرید ملک در دبی

در حالت کلی می توان گفت که فرآیند خرید ملک در دبی به صورت زیر می باشد:

  • تنظیم قرارداد قولنامه (MOU)
  • دریافت کد رهگیری NOC
  • استعلام کد رهگیری از دفترخانه اسناد رسمی
  • پرداخت عوارض نوسازی و پسماند به شهرداری منطقه
  • دریافت حساب دارایی از اداره مالیات
  • انتقال سند به خریدار
  • هزینه های انتقال سند ملک در دبی

استراتژی موفق در خرید ملک دبی چیست؟

یکی دیگر از دستاوردهای مهم عرصه املاک و مستغلات در دبی افزایش خرید ملک در دبی از مسیر پیش فروش ملک در دبی می باشد. این استراتژی موفق، سبب خوش آمد گویی به سیل عظیمی از سرمایه گذاران در بازار املاک و مستغلات شده است. متقاضیانی که با اشراف کامل به موضوع ِ اهمیت خرید ملک در دبی، حاظر به سرمایه گذاری در یکی از امارت های منطقه شده اند. این قبیل سرمایه گذاران؛ ممکن است تنها با یک مقایسه ساده بین تغییر و تحولات گذشته و اکنون در دبی به این تصمیم قطعی خرید ملک در دبی دست یافته باشند. تغیراتی بنیادین در عرصه ساخت و ساز هایی مطابق با دنیای مدرن کنونی، که اهمیت، ارزش و اعتبار آن را دو چندان کرده است

سرمایه گذاری هتل چیست؟

داغ بودن بازار صنعت گردشگری و جهانگردی در جهان  و افزایش تعداد گردشگرانی که سالانه به  کشورها سفر می‌کنند، به یکی از سودآورترین بازارها تبدیل شده است. با تمام این اوصاف، برعکس تصوری که بیشتر افراد دارند، صنعت گردشگری و جهانگردی نه تنها برای سرمایه‌گذاران بزرگ منفعت دارد، بلکه برای شما به عنوان یک سرمایه‌گذار مستقل این شانس وجود دارد که سهمتان را از این بازار داشته باشید.

یکی از اجزای توریسم جهانی، صنعت هتل و هتلداری می باشد. با توجه به رشد گردشگری این صنعت هم توسعه یافته است و راه حل های نوینی برای جذب سرمایه تعریف کرده است که یکی از این فرصت ها، سرمایه گذاری هتل آپارتمان هست. این خدمت جدی، این امکان را به شما می دهد که یک سرمایه گذاری فعال داشته باشید و همچنین از مزایای فراوان آن بهره مند شوید. برای آن که بتوانید این سهم را بدست آورید باید بتوانید که فرصت های سرمایه گذاری هتل آپارتمان را پیدا کنید و وارد صنعت شوید.

خریداری هتل آپارتمان می تواند از طریق خرید از سازنده های هتل باشد حتی امکان خرید هتل های نیمه تمام را هم دارید، با خرید هتل هایی که هنوز مرحله ساخت و ساز آن تکمیل نشده می توانید سرمایه و هزینه کمتری را برای خریداری آن پرداخت نمایید که البته خرید هتل های آماده گرانتر خواهد بود. خرید آپارتمان از بازار اولیه بسیار اقتصادی تر و بهتر از خرید آپارتمان از بازار ثانویه است، چنانچه تحقیقات خوبی هم داشته باشید می توانید بدین روش عمل کنید که چند اتاق از یک هتل آپارتمان را خریداری نموده و یا در مرحله ساخت و تکمیل هتل نیز مشارکت داشته باشید ودر نهایت سود بیشتری کسب کنید.

چنانچه از خرید ملک دبی قصد اقامت  و سرمایه گذاری دارید می توانید این مقاله را مطالعه نمایید و دانسته های خود را ارتقا دهید علاوه بر آن با خریداری انواع هتلهای دبی وارد عرصه سرمایه گذاری ملکی تجاری در یکی از شهرهای بزرگ دنیا شوید.

اگر هیچ اطلاعاتی درباره خرید هتل آپارتمان ندارید و نمی‌دانید چرا سرمایه‌گذاران خرید هتل آپارتمان را یک فرصت سرمایه‌گذاری سودمند می‌دانند، مطالعه ادامه مقاله را از دست ندهید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان کلیک کنید

سرمایه گذاری هتل آپارتمان در دبی چگونه است؟

احتمالا زمانی که درباره سرمایه‌گذاری املاک در دبی صحبت می‌کنیم، اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد ممکن است خرید آپارتمان در دبی یا خرید ویلا در دبی باشد. منتها امروزه بسیاری از سرمایه‌گذاران به دنبال فرصت بی‌نظیری هستند تا به جای آپارتمان و ویلا، در دبی یک هتل آپارتمان خریداری کنند.

سرمایه گذاری ملکی بر هتل دبی با توجه به ثبات بازار املاک در امارات و با توجه به افزایش تقاضای سفر، مهاجرت و انواع سرمایه گذاری ها در دبی هر ساله رو به افزایش است که در مقایسه با سرمایه گذاری بر املاک مسکونی دامنه و بازده سود بیشتری هم دارد، هتل های دبی سبک های گوناگونی دارند از جمله سنتی، هتل های خانوادگی و یا هتل های لوکس پنج ستاره که برای خرید هر کدام از آنها باید بودجه متفاوتی داشته باشید.

در مجموع، هتل آپارتمان‌های دبی امکانات بیشتری نسبت به هتل دارند و ترکیبی از وسایل راحتی خانه مانند مبلمان، اسباب و اثاثیه و یک آشپزخانه کوچک با تمام کارد و چنگال‌ها و بشقاب و لیوان‌ها در آن جای گرفته است. البته این را هم در نظر داشته باشید که هتل آپارتمان در مقایسه با هتل، سرویس اتاق ندارد. با این حال، بیشتر مردم که تصمیم می‌گیرند هتل آپارتمان‌های باشکوه در دبی را اجاره کنند، این اشخاص از آن دسته افرادی هستند که همیشه به دبی سفر می‌کنند و دوست دارند یک مدت کوتاهی در این هتل آپارتمان‌ها بمانند، اما حوصله کاغذ بازی و گذراندن مراحل اجاره سنتی و افزایش قیمت‌های هتل را ندارند.

مانند خرید دیگر ملک های تجاری خریداری هتل در دبی نیز سرمایه گذاری ملکی خارجی چند منظوره خواهد بود و با خرید هتل آپارتمان در دبی علاوه بر کسب سود می توانید جذب توریست بین المللی داشته باشید. همچنین برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک نیز شرایطی وجود دارد که می توانید با رعایت آنها به این امتیاز برسید، علاوه بر آن سرمایه گذاری با خرید هتل در دبی یک سرمایه گذاری مطمئن و رو به پیشرفت می باشد.

سرمایه گذاری ملکی تجاری در دبی چگونه هست؟

سرمایه گذاری ملکی تجاری در دبی با خرید انواع هتل تضمینی برای کسب سود ثابت و بلندمدت می باشد، با این گزینه که می توانید هتل های کوچک و یا قدیمی را خریداری و آن را تبدیل به یک هتل بزرگتر و مدرن تر نمایید و یا به منظور خرید یک هتل آماده به دنبال شریک تجاری برای خود باشید اما در نظر داشته باشید که محل هتل و نام هتل نیز بسیار مهم است. درضمن هتل آپارتمان هایی هستند که فقط چند اتاق داشته که با خرید آن می توان در ابتدا به بازار سرمایه گذاری ملکی تجاری دبی ورود و سپس تمهیداتی جهت گسترش و توسعه آن بکار برد.

بطور مثال خریداری هتل آپارتمان با متراژهای گوناگون در مکان های مناسبی از جمله جمیرا و مارینا دبی سرمایه گذاری مطمئنی بوده و علاوه بر آن توجه داشته باشید که نام و گرید هتل نیز می تواند در اعتبار هتل شما تاثیر گذار باشد، در نهایت می توان گفت سرمایه گذاری بر املاک تجاری دبی با توجه به شرایط اقتصادی و مالی امارات گزینه بسیار مناسبی برای داشتن بازده سود سرمایه گذاری است.

آیا خرید هتل آپارتمان دبی ارزش اقتصادی دارد؟

خرید انواع هتل در دبی سرمایه گذاری ملکی خارجی بسیار سودمندی است و با توجه به تاثیری که پیشرفت صنعت توریسم بر اقتصاد و زیر ساخت های کشور امارات متحده عربی می گذارید خریدای انواع هتل های دبی مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران ملکی دنیا قرار دارد، دبی یکی از بزرگترین شهرهای جهان و مرکز بسیاری از فعالیت های مالی، تجاری و توریستی بین المللی بوده و همچنین فرودگاه بین المللی آن از شلوغ ترین فرودگاه های دنیا می باشد.

خریداری هتل آپارتمان دبی در هر اندازه و نوعی که باشد از چندین لحاظ سودآوری محض است، با خرید انواع هتل آپارتمان با هرگونه خدماتی که ارائه می دهید علاوه بر اینکه همزمان ارزش ملک تان بالا می رود بلکه درآمد دیگری از جذب مسافر و توریست های بین المللی خواهید داشت، و اگر خود نیز امور مدیریتی و اداری هتل را به عهده بگیرید می توانید در جهت پیشرفت و ارتقای گرید هتل تان کوشا باشید.

با خریداری هتل آپارتمان دبی نه تنها به شهر مالی و تجاری دنیا ورود پیدا می کنید بلکه بازده سود شما از سرمایه گذاری ملکی تجاری در دبی با خرید انواع هتل های کوچک و بزرگ قطعی و مسلم خواهد شد، حتی این امکان را دارید که با خرید هتل آپارتمان های کوچکتر بتوانید آن را توسعه دهید، نکته مهم دیگر اینکه بهتر است ترجیحا از سازندگان و بازار اولیه هتل خود را خریداری نمایید تا از بازار ثانویه و در نظر داشته باشید که این نوع سرمایه گذاری در بلند مدت به شما سود می دهد.

چرا خرید هتل آپارتمان در دبی یک فرصت سرمایه گذاری سودمند محسوب می شود؟

بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتلتان است.

بعضی‌های دیگر هم هستند که خرید هتل در دبی را به چشم یک فرصت سرمایه‌گذاری می‌بینند و اصلا از همین‌جاست که بسیاری از سرمایه‌گذاران معتقدند دبی به خاطر داشتن عنوان قطب تجاری و گردشگری و سیر و سیاحت، بهترین مکان برای خرید هتل آپارتمان محسوب می‌شود. مراحل خرید خرید هتل آپارتمان در دبی ساده است. فقط باید یک هتل آپارتمان بخرید و آن را هر طور که راحتید اجاره دهید و روز به روز سود بزرگی به دست بیاورید. حالا یک خبر خوب برای شما که می‌خواهید در دبی هتل آپارتمان بخرید، داریم و آن هم این است که دبی در آستانه نمایشگاه “World Expo 2020” از نگاه بازدیدکنندگان به محبوبیت بیشتری دست پیدا کرده است چون:

  • خرید هتل آپارتمان در دبی با ضمانت برگشت سرمایه

همانطور که دولت دبی دیدگاه خود را به جذب گردشگران بیشتر عوض می‌کند، پیش‌بینی می‌کنیم که در چند سال آینده با رشد جالب‌ توجهی از گردشگران مواجه شویم. حالا وقتی که تعداد گردشگران در دبی بیشتر می‌شود، یعنی مکان بیشتری برای اقامت آن‌ها باید ساخته شود و این‌جاست که شرکت‌های ساخت وساز اقامت‌های گردشگری، هتل آپارتمان‌های ارزانی در دبی می‌سازند و سرمایه‌گذاران شخصی بیشتری را به خود جذب می‌کنند. حتی بعضی از شرکت‌های ساخت و ساز در دبی ضمانت می‌کنند که سود سرمایه‌گذاری در هر سال بدون در نظر گرفتن مالیات تا 10 درصد برگردد.

  • هزینه نگهداری پایین با خرید هتل آپارتمان در دبی

یکی دیگر از مزیت‌های برجسته‌ای که با خرید هتل آپارتمان در دبی به دست می‌آورید این است که هزینه کمی برای نگهداری‌اش لازم بپردازید و همین موضوع باعث می‌شود سرمایه‌ کمتری خرج کنید. هر چند که مدیر هتل، مسئولیت نگهداری از واحد خریداری شده شما را برعهده دارد. یعنی اگر به عنوان یک شخص حرفه‌ای زمان کافی برای مدیریت ملک خود ندارید، خرید هتل آپارتمان در دبی می‌تواند مناسب شما باشد تا در آن سرمایه‌گذاری کنید.

  • خرید بهترین هتل آپارتمان های دبی

سرمایه‌گذاران دبی امروزه مدام در حال ساخت هتل آپارتمان در دبی هستند و این برای کسانی که می‌خواهند با خرید هتل آپارتمان در دبی سرمایه‌گذاری کنند، یک فرصت عالی به حساب می‌آید. برای خرید هتل آپارتمان باشکوه در دبی هم می‌توانید در الف رزیدنس، املاک موجود در شهرک‌ پالم جمیرا یا بین پروژه‌های بولیوارد هایتز اگزکتیو رزیدنس جست‌وجو کنید. البته فراموش نکنید که این فرصت سرمایه‌گذاری فقط برای سرمایه‌گذاران بزرگ در نظر گرفته نمی‌شود. بلکه شما هم می‌توانید چند هتل آپارتمان ارزان قیمت در بر دبی، دیره، البرشا و مناطق مقرون‌به‌صرفه دیگر پیدا و در آن سرمایه‌گذاری کنید.

  • قیمت هتل آپارتمان در دبی

قیمت هتل آپارتمان در دبی بسته به منطقه مورد نظر متفاوت است. به طور مثال در منطقه جمیرا ویلج سیکل در آپارتمان‌های برج غالیه قیمت از 400 درهم شروع می‌شود. همچنین در منطقه پالم جمیرا در آپارتمان‌های “seven” قیمت یک میلیون درهم وجود دارد.

دریافت مشاوره سرمایه گذاری هتل دبی

ما خدمات A تا Z سرمایه گذاری هتل آپارتمان و اقامت را زیر یک سقف انجام می دهیم!

از جستجو تا انتخاب گرفته تا نظارت بر قرارداد خرید ، صدور سند مالکیت و سپس اقدام برای پاسپورت دوم و مهم تر از همه مدیریت املاک خریداری شده در دستور کار ما است. تخصص ما سرمایه گذاری هتل است.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان کلیک کنید
مشاوره سرمایه گذاری هتل دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از بهترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در امارات هستند. یکی از بخش های سرمایه گذاری، صنعت هتل است که تخصص ما هست. به عنوان یک مشاور تخصصی در حوزه سرمایه گذاری هتل، خوشحال می شویم که بتوانیم به شما دراین زمینه کمک کنیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پرسش های متداول سرمایه گذاری هتل

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

 •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
 •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
 •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
 •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام
 • ثبات سیاسی و اقتصادی ارائه شده توسط این کشور
 • ثبت شرکت در امارات بسیار آسان و سریع است که یکی از مهم‌ترین موارد ذکر شده توسط سرمایه گذاران خارجی است
 • منابع زیادی وجود دارد که سرمایه گذاران خارجی و سایر کارآفرینان با استفاده از آنها رشد می‌کنند.
 • امارات یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و کیفیت زندگی خوب و استانداردهای بالای زندگی را ارائه می‌دهد
 • امارات یکی از قطب های تجاری اصلی در منطقه خاورمیانه و در شورای همکاری خلیج فارس است
 • امارات یکی از چشم‌گیر ترین زیرساخت های دنیا از نظر جاده و راه های هوایی را دارد

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

حداقل مبلغی که می توان برای سرمایه گذاری به عنوان یک فرد خارجی در این کشور از طریق خرید ملک وارد شود، یک میلیون درهم می باشد.

بله، متقاضیان پس از خرید ملک در این کشور و در صورت تمکن مالی، می‌توانند برای خود و اعضای خانواده خود ویزای امارات را اخذ نمایند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

قیمت هتل آپارتمان در دبی بسته به منطقه مورد نظر متفاوت است. به طور مثال در منطقه جمیرا ویلج سیکل در آپارتمان‌های برج غالیه قیمت از 400 درهم شروع می‌شود. همچنین در منطقه پالم جمیرا در آپارتمان‌های “seven” قیمت یک میلیون درهم وجود دارد. برای آشنایی با هتل آپارتمان‌های بیشتر می‌توانید با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *