راهنمای سرمایه گذاری اتاق هتل در دبی 2023

مفهوم اتاق های هتل برای اهداف سرمایه گذاری نسبتاً جدید است. در دهه گذشته، فرصت های مختلف سرمایه گذاری هتل دبی برای سرمایه گذاران بالقوه برای افزودن این نوع سرمایه گذاری به پرتفوی خود افزایش یافته است. گزینه سرمایه گذاری در اتاق های هتل در سراسر جهان از جمله در دبی توسط دولت امارات در دسترس است.

دلایل زیادی وجود دارد که دبی بهترین مکان برای زندگی، کار و سرمایه گذاری است. این شهر به خاطر مراکز خرید، رستوران ها و هتل هایش معروف است. این کشور دارای یک محیط اجتماعی، اقتصادی و خدمات پسند است که به ساکنان و سرمایه گذاران مزایای زیادی را ارائه می دهد که در کشورهای دیگر یافت نمی شود و آن را به یکی از جذاب ترین مکان ها برای سرمایه گذاری در صنایع مختلف، به ویژه املاک و مستغلات تبدیل می کند.

تعریف سرمایه گذاری اتاق هتل

می توان گفت که سرمایه گذاری در اتاق هتل به عنوان سرمایه گذاری خرید به اجاره در امارات تعریف می شود. شما می توانید واحد را خریداری کنید و همچنین می توانید در ازای پرداخت مشخص، آن را به مهمانان بدهید. یک هتل همچنین به عنوان یک شرکت مدیریت با نظارت بر فرآیند برای سرمایه گذار عمل می کند، به ویژه در سرمایه گذاری آپارتمان هتل.

منظور از سرمایه گذاری اتاق هتل چیست؟

به زبان ساده، سرمایه گذاری اتاق هتل به معنای خرید اتاق هتل و اجاره دادن آن است تا مشتریان بالقوه بتوانند آن را اجاره کنند. مهمانان هتل برای اقامت کوتاه مدت که شامل امکانات رفاهی مختلف نیز می شود، نرخ های بالایی را پرداخت می کنند.

به منظور سرمایه گذاری، هتل ها گزینه های مختلفی از جمله استفاده شخصی و شرایط پرداخت و محاسبه وام مسکن را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند. برخی از این گزینه ها در زیر ذکر شده است:

 • گزینه های اجاره تضمینی

سرمایه گذاری هایی وجود دارد که یک طرح اجاره تضمینی را ارائه می دهد. این همچنین به این معنی است که آنها می توانند به سرمایه گذاران بالقوه یک منبع درآمد مطمئن برای مقدار مشخصی از دوره سرمایه گذاری کمک کنند. با این حال، در برخی موارد، ممکن است مادام العمر باشد. در نتیجه، سرمایه گذاری خرید اتاق هتل در دبی یک فرصت سرمایه گذاری مناسب برای سرمایه گذاران بالقوه است.

 • استفاده شخصی

گزینه های سرمایه گذاری وجود دارد که امکان استفاده شخصی از اتاق را توسط سرمایه گذاران فراهم می کند. معمولاً به مقدار مشخصی از روزهای یک سال محدود می شود. پس از کاهش تعداد شب ها، سرمایه گذار مجاز به استفاده از اتاق است.

این به حداکثر رساندن درآمد هتل ها کمک می کند. همچنین به حداکثر رساندن بازده کلی اجاره برای سرمایه گذاران بالقوه کمک می کند. استراتژی نهایی برای سرمایه گذاری، آزاد کردن یک اتاق در طول سال بدون استفاده از مزایای استفاده شخصی است.

 • تقسیم درآمد و تقسیم سود

در بسیاری از سرمایه گذاری ها در صنعت هتلداری، درآمد حاصل از یک واحد بین مدیریت هتل و سرمایه گذار تقسیم می شود. این یک انگیزه مالی برای تیم مدیریت هتل با کسب درآمد از امکانات رفاهی مختلفی که در هتل فراهم می کند، فراهم می کند. هتل های زیادی وجود دارند که می توانند درآمد حاصل از اتاق ها را بین سرمایه گذاران جمع کنند.

هدف اصلی این استراتژی این است که اطمینان حاصل شود که تنها یک اتاق در مقایسه با اتاق دیگر در همان هتل سود کمتری ایجاد می کند. علاوه بر این، اگر هتلی سود خود را از این طریق تقسیم نکند، استفاده از اتاق تغییر خواهد کرد. این باعث می گردد که هیچ اتاقی بدون استفاده باقی نمی ماند. بنابراین، هر اتاق برای خرید اتاق هتل سرمایه گذاری دبی درآمد ایجاد می کند.

گزینه های مختلف برای سرمایه گذاری اتاق هتل در دبی چیست؟

ما املاکی را برای فروش در دبی با فرصت های متعدد به سرمایه گذاران احتمالی برای سرمایه گذاری اتاق هتل در دبی ارائه می دهد. این می تواند به آنها کمک کند تا از بخش مهمان نوازی در حال افزایش دبی برای خرید سرمایه گذاری اتاق هتل بهره ببرند. مشتریان اکنون گزینه های زیر را برای سرمایه گذاری دارند:

1- یک اتاق تکی

سرمایه گذاری در یک اتاق هتل جداگانه برای جریان درآمد آینده و همچنین سرمایه گذاران می توانند هر سال از اقامت رایگان لذت ببرند.

2- واحد هتل

افرادی که می خواهند اتاق بخرند و به صورت نقدی خرید کنند اکنون این امکان را دارند که یک واحد داشته باشند. آنها همچنین می توانند بخشی از بازار املاک در حال افزایش سریع باشند که تقریباً انتظار بازگشت 10 درصدی سرمایه گذاری در اتاق هتل را به صورت سالانه دارد.

چه عواملی بر موفقیت خرید هتل آپارتمان در دبی تاثیر می گذارد؟

بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری در هتل آپارتمان در دبی هستند. هنگامی که یک سرمایه‌گذار بالقوه آپارتمان هتل را خریداری می‌کند، مدیریت هتل آن را از طرف خود برای اجاره می‌گذارد. مهمانان هتل مبالغ بالایی را برای گذراندن وقت در هتل پرداخت می کنند و بازده بین هتل و سرمایه گذار تقسیم می شود. برا ی موفقیت در این زمینه باید به عواملی از قبیل:

 • محل

یکی از عوامل کلیدی که بر انتخاب شما برای سرمایه گذاری اتاق هتل در دبی تأثیر می گذارد، موقعیت مکانی است، زیرا به طور قابل توجهی بر رشد سرمایه تأثیر می گذارد. هتل ها نیاز به جذب بازدیدکنندگان داخلی و خارجی دارند. در نتیجه، توسعه مستلزم آن است که آن را بسیار نزدیک به نقاط حمل و نقل و مناظر محلی از جاذبه ها باشد. مکان های مختلف می تواند به جذب مهمانان زیادی به یک هتل کمک کند. موقعیت مکانی خوب چندین مزیت را به همراه خواهد داشت. به عنوان مثال، اگر سرمایه گذاری در مرکز شهر باشد، مکان سرمایه گذاری قابل توجهی را برای مهمانان به همراه خواهد داشت زیرا بعید است که آنها امکانات مختلفی را برای ساکنان بالقوه فراهم کنند. این پتانسیل خرید سرمایه گذاری اتاق هتل را افزایش می دهد.

 • گردشگری

یکی از جنبه های اساسی که می تواند بر موفقیت یک هتل تأثیر بگذارد، گردشگری است. برخی از جاذبه های اصلی در محل هتل می توانند بر میزان اشغال تاثیر بگذارند. در نتیجه، سرمایه گذاران باید بر روی انجام تحقیقات جامع در مورد گردشگری محلی تمرکز کنند.

علاوه بر این، آنها باید تلاش های قابل توجهی برای تقویت و ترویج گردشگری در منطقه مجاور انجام دهند. هتل‌های واقع در مناطق مجلل مانند دبی مارینا، برج خلیفه و برج‌های دریاچه جمیرا می‌توانند مزایای زیادی را برای افرادی که سرمایه‌گذاری در اتاق هتل دبی را ترجیح می‌دهند، به‌دست آورند. آنها برخی از بهترین پیشنهادهای سرمایه گذاری برای خریداران بالقوه در امارات هستند.

 • امکانات

ویژگی های اساسی یک هتل که می تواند سرمایه گذاری ملک را افزایش دهد، عمدتاً بر اساس شرکت های مدیریت هتل با تجربه بالا است. این شرکت‌ها بر روی برخی ویژگی‌های بسیار مهم از جمله کیفیت خدمات و خدمات مشتری تمرکز می‌کنند. آنها همچنین بر سایر امکانات هتل مانند اسپا، استخر، زمین‌های گلف و غیره تمرکز می‌کنند. یک تیم بازاریابی خوب در یک هتل برای ارتقای امکانات موجود ضروری است. علاوه بر این، مراقبت از مشتری و استانداردهای با کیفیت بالا نیز می تواند به افزایش حفظ مشتری و سودآوری کمک کند. سرمایه گذاری املاک و مستغلات یک گزینه مناسب برای خرید آپارتمان هتل در دبی برای سرمایه گذاری است.

مالکیت کامل با سرمایه گذاری در هتل آپارتمان

پتانسیل داشتن مالکیت کامل اتاق هتل در دبی در این کشور نسبتاً جدید است. به منظور تضمین سرمایه گذاری، اتاق های هتل به همراه حقوق مالکیت کامل در دسترس هستند. آنها همچنین شامل سند مالکیت هستند. این به خریداران بالقوه برای سرمایه گذاری اتاق هتل در امارات متحده عربی یا خرید به اجاره اتاق های هتل اجازه می دهد تا از مزایای قابل توجهی بهره مند شوند. به علاوه، سرمایه‌گذاران بالقوه می‌توانند هر زمان که بخواهند سرمایه‌گذاری اتاق هتل را بفروشند. در نتیجه سرمایه گذاری در هتل های دبی در صنعت هتلداری امارات متحده عربی بسیار محبوب شده است.

چگونه در دبی هتل آپارتمان برای سرمایه گذاری بخریم؟

سرمایه گذاری در هتل آپارتمان در بین سرمایه گذاران خارجی در دبی محبوبیت فزاینده ای پیدا کرده است. از آنجایی که هتل ها به ندرت تحت تأثیر تغییرات اقتصادی قرار می گیرند، یکی از ترجیح داده شده ترین گزینه ها برای بسیاری است. سرمایه گذاری هتل معمولاً بدون دردسر است زیرا توسط یک تیم متخصص مدیریت می شود. سرمایه گذار سهمی در درآمد و یک اتاق کاملاً مبله، خدماتی و مدیریتی دارد. در اینجا مراحل اولیه سرمایه گذاری اتاق هتل در دبی آورده شده است:

 • گام یک

تحقیق کنید و آپارتمانی متناسب با بودجه خود پیدا کنید. همچنین، شهرت، موقعیت مکانی و بازده سالانه هتل را قبل از ورود به فهرست نهایی بررسی کنید.

 • مرحله دوم

با مدیریت هتل در مورد پیشنهاد مذاکره کنید. قبل از نهایی کردن هر چیزی در مورد شرایط و ضوابط قرارداد توضیحاتی دریافت کنید. پس از تعیین قیمت، قرارداد را امضا کنید و املاک و مستغلات در مالکیت کامل به نام شما ثبت می شود.

 • مرحله سوم

با اشغال اتاق‌های هتل، می‌توانید پولی که به حسابتان سرازیر می‌شود را تماشا کنید و سهم خود را به دست آورید. مهمانان هتل مبالغ بالایی را برای گذراندن وقت در هتل پرداخت می کنند و بازده بین هتل و سرمایه گذار تقسیم می شود.

ما با راهنمایی شما در هر مرحله از راه می تواند به شما کمک کند تا این روند را تسهیل کنید. ما طیف گسترده ای از گزینه های مختلف سرمایه گذاری را ارائه می دهیم. می توانید اطلاعات خود را دربخش تماس با ما ثبت نام کنید و اطلاعات بیشتری در مورد پیشنهادات و به روز رسانی های مربوط به سرمایه گذاری اتاق هتل در دبی دریافت کنید.

 و آیا سرمایه گذاری در هتل های دبی ارزش دارد؟

از نقطه نظر سرمایه گذار، ماهیت سرمایه گذاری هتل در امارات به سرمایه گذاران بالقوه این امکان را می دهد که رویکردی غیرمستقیم برای سرمایه گذاری در هتل های دبی داشته باشند. یک سازمان به نمایندگی از سرمایه گذار اتاق را مدیریت و بازاریابی خواهد کرد. این به این دلیل است که عمدتاً به نفع آنها افزایش درآمد است. سرمایه گذار از چندین متخصص صنعت که واحدهای هتل را برای آنها تبلیغ و مدیریت می کنند، سود خواهد برد.

یکی از بزرگترین مزایای افرادی که می خواهند در اتاق های هتل دبی سرمایه گذاری کنند این است که این روش سرمایه گذاری به جای مسکونی به عنوان تجاری در نظر گرفته می شود. این به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا درآمدهای بدون مالیات و رشد سرمایه داشته باشند.

در نتیجه، سرمایه‌گذاران در مقایسه با سرمایه‌گذاری سنتی خرید به اجاره که می‌تواند برای چندین ماه در یک زمان خالی بماند، نسبتاً کمتر در معرض جای خالی طولانی‌مدت قرار می‌گیرند.

به طور متوسط، بازدهی حاصل از سرمایه گذاری در هتل های دبی در مقایسه با سرمایه گذاری های خرید به اجاره معمولاً بالاتر است. بازده ناخالص نزدیک به 12 درصد در سال را می توان در مقایسه با متوسط ​​بازده ناخالص از خریدهای معمولی نزدیک به 5 درصد در سال به دست آورد.

جریان درآمدی که روی بازده گذاشته شده، می تواند به افزایش ارزش کلی ساختمان های هتل کمک کند. سرمایه گذاران در دبی این گزینه را دارند که با یک توسعه با کیفیت که امکانات مفیدی برای مهمانان دارد، بهره مند شوند. این امر شانس دستیابی به بازدهی بالاتر در سرمایه گذاری را افزایش می دهد. از منظر مالی، ارزش پولی هتل ها در دبی در درجه اول به شرایط بازار اقتصادی بستگی دارد. بنابراین، اگر در فضای اقتصادی بهبودی حاصل شود، صنعت هتلداری نیز باید به شدت بهبود یابد.

مشاوره سرمایه گذاری دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از بهترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در جهان شد؛ به همین دلیل افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در امارات هستند. یکی از بخش های سرمایه گذاری، صنعت هتل است که تخصص ما هست. به عنوان یک مشاور تخصصی در حوزه سرمایه گذاری هتل، خوشحال می شویم که بتوانیم به شما دراین زمینه کمک کنیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

 •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
 •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
 •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
 •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

6 پاسخ
 1. SEPEHRI
  SEPEHRI گفته:

  فکر نمیکردم اصلا بشه اتاق هتل هم خرید!!!
  خیلی خوب و مفید بود. دارم مطالب سایت رو می خونم تبریک میگ بهتون که اینقدر درست و پر انرژی مطالب رو می زارید.

  پاسخ
 2. محمد علوی
  محمد علوی گفته:

  پس این همه رشد گردشگری هم بی دلیل نیست در دبی!همه سرمایه گذارا دارن میرن دبی برای رشد پولشون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *