چگونه صنعت توریسم و مهمان نوازی چشم انداز املاک دبی را تغییر می دهد

بازار املاک و مستغلات امارات متحده عربی به دلیل گسترش و پیشرفت مداوم جاه طلبانه آن، موضوع مورد علاقه سرمایه گذاران است. در سال‌های اخیر، این بخش توجه جهانی را به خود جلب کرده است و شاخص جدید املاک و مستغلات جهانی Henley & Partners در سال 2022 را با توجه به عواملی از جمله جذابیت سرمایه‌گذاری و کیفیت زندگی هدایت کرده است.

در دبی، بخش املاک و مستغلات 8.2 درصد از تولید ناخالص داخلی (GDP) امارات را تشکیل می دهد.

با اجرای طرح جامع شهری 2040 دبی، به همراه جریان های ورودی سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) به امارات در سال 2023، که سهم عمده ای از جریان 66 میلیارد دلاری خاورمیانه، شمال آفریقا و پاکستان را هدف قرار می دهد، پتانسیل رشد بیشتری در حال انجام است.

رابطه متقابل صنعت توریسم و املاک دبی

دبی شهری پر رونق برای ساکنان طولانی مدت و سرمایه گذاری اصلی برای سرمایه گذاران داخلی و بین المللی، دبی نیز خود را به عنوان یک مقصد گردشگری الهام بخش جهانی تثبیت کرده است.

مهمان‌نوازی در سرتاسر امارت، بخشی از «اقتصاد تجربه» گسترده‌تر، رونق گرفته است و بالاترین نرخ اشغال هتل در 15 سال گذشته را تا پایان EXPO به ثبت رسانده و در سال 2022 به 29.4 میلیارد دلار افزایش یافته است.

این امارت با هدایت جاذبه‌های گردشگری نمادین از جمله شگفتی‌های شهری مانند بلندترین ساختمان جهان، آکواریوم‌های ماموت، و پیست‌های اسکی سرپوشیده، مناطق فرهنگی شلوغ و شهرهای گم‌شده بازسازی‌شده، همچنان در توسعه املاک و مستغلات نقش خود را به جای می‌گذارد.

چشم انداز دبی

چشم انداز امارت برای تبدیل شدن به پربازدیدترین شهر جهان تا سال 2025 با هدف قرار دادن بیش از 23 میلیون بازدید کننده در سال، نقطه عطف جاه طلبانه دیگری برای بخش مهمان نوازی این شهر خواهد بود. توسعه دهندگان به سرعت به افزایش تقاضا در سراسر کشور با سرمایه گذاری های بالغ بر 32 میلیارد دلار در صف در سال 2023 پاسخ دادند تا بخش را به حرکت درآورند و به نوبه خود، چشم انداز املاک و مستغلات را تغییر دهند.

این سرمایه‌گذاری‌ها افزودن بیش از 48000 اتاق هتل در سراسر کشور را هدف قرار می‌دهد که حدود 25 درصد از موجودی فعلی را تشکیل می‌دهد و موقعیت ایده‌آل امارات را برای دستیابی به اهداف خود قرار می‌دهد.

در دبی، توسعه‌دهندگان به طور فزاینده‌ای تلاش‌های خود را به سمت توسعه اتاق‌های هتل و اجاره تعطیلات در طیف متنوعی از گزینه‌های اقامتی، از هتل‌های مقرون‌به‌صرفه گرفته تا استراحتگاه‌های مجلل، تغییر داده‌اند.

تأثیر صنعت مهمان‌نوازی بر املاک و مستغلات امارات را می‌توان در تعداد املاکی که برای اجاره‌های کوتاه‌مدت ایجاد می‌شوند، ناشی از سیاست‌های جدید محل کار و افزایش تقاضا برای اقامت و اجاره‌های مجلل خصوصی مقرون به صرفه مشاهده کرد.

در حالی که تعدادی از توسعه‌دهندگان ساخت‌وساز را دنبال کرده‌اند، دیگران واحدهای اجاره‌ای در مکان‌های برتر موجود را بازسازی کرده‌اند و آنها را به اجاره‌های تعطیلات با خدمات کامل تبدیل کرده‌اند.

جایگاه رو به رشد دبی به عنوان یک مقصد گردشگری، استراتژی های توسعه دهندگان را بازتعریف می کند، از تمرکز بر هتل ها و اجاره تعطیلات گرفته تا اطمینان از مناسب بودن نسخه های جدید برای آینده، مجهز به جدیدترین فن آوری ها، مطابق با ترجیحات مشتری و پایبندی به پایداری کشور. دستور جلسه.

رهبران صنعت به توسعه درک قوی‌تری از نیازهای بازار ادامه داده‌اند، در حالی که آینده را دنبال می‌کنند، با در نظر گرفتن تغییرات جمعیتی و ترجیحات مشتری، با در نظر گرفتن دلایل مختلفی که مسافران را از اوقات فراغت تا کسب‌وکار به امارات جذب می‌کنند – در عین حال خواستار تجربیات شخصی هستند. جست‌وجوی فرصت‌هایی در توسعه زیرساخت‌ها برای همراهی با رونق.

در نهایت، سرمایه گذاری املاک در سرتاسر امارات بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است، و به سرعت در حال تکامل است تا عملکرد بخش های اساسی را منعکس کند، زیرا امارات و کشور به قطب های استراتژیک تجارت، تجارت، نوآوری و توریست تبدیل می شوند و برای توسعه دهندگان، بینش، آمادگی و چابکی در اجرا مهم ترین خواهد بود.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *