ما در شهری زندگی می کنیم که بیش از 14 میلیون گردشگر تنها در یک سال از آن بازدید کردند.

بر اساس گزارش دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی (DET) در سال 2022، بخش گردشگری دبی شاهد 14.36 میلیون بازدیدکننده بین المللی یک شبه بود که 97 درصد در مقایسه با 7.28 میلیون گردشگر در سال 2021 رشد داشت.

این رشد به دبی اجازه داده است تا از سطح بهبود گردشگری جهانی و منطقه ای پیشی بگیرد. و این درحالی است که این شهر قصد دارد به یکی از سه مقصد برتر جهان برای سفر و تجارت تبدیل شود.

چه کسی بیشتر از دبی بازدید کرده است؟

از دیدگاه منطقه ای، مناطق اروپای غربی و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس 21 درصد از گردشگری دبی را تشکیل می دهند.

جنوب آسیا 17 درصد از کل بازدیدکنندگان را به خود اختصاص داده است در حالی که منطقه منا،  12 درصد از کل بازدیدکنندگان را به خود اختصاص داده است.

قاره آمریکا هفت درصد از ورودی ها را به خود اختصاص داده است، در حالی که شمال آسیا و منطقه آسیای جنوب شرقی و آفریقا هر کدام پنج درصد و استرالیا دو درصد را به خود اختصاص داده اند.

هتل های دبی بازی خود را ارتقا داده اند

بخش هتل‌داری دبی که همچنان بخش مهمی از رشد کلی صنعت گردشگری شهر است، در سال 2022 به عملکرد قوی خود ادامه داد. میانگین نرخ اشغال در دبی با 73 درصد یکی از بالاترین ها در جهان بود. این رقم تنها کمتر از اشغال 75 درصدی در دوره پیش از همه گیری سال 2019 است.

این اشغال بالا علیرغم افزایش 16 درصدی اتاق ها در سال 2022 نسبت به سال 2019 به دست آمد. دبی در پایان دسامبر 2022 دارای 146,496 اتاق هتل در 804 هتل بود، در مقایسه با 126,120 اتاق که در پایان دسامبر 2019 در741 هتل موجود بود..

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

  •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
  •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *