بهترین صرافی های ارز دیجیتال برای خرید و فروش کریپتو در دبی 2023

همانطور که جهان به طور فزاینده ای دیجیتالی و متصل می شود، تعجبی ندارد که استفادع ارز دیجیتال در حال افزایش است. به طور خاص، دبی به عنوان یک مرکز اصلی برای فعالیت ارزهای دیجیتال ظاهر شده است. این با تعداد فزاینده ای از مبادلات و سرمایه گذارانی است که به دنبال استفاده از محیط نظارتی مطلوب شهر و نگرش تجاری دوستانه هستند.

بخش خدمات مالی خاورمیانه در حال تجربه یک تغییر اساسی در سال 2023 است. از جمله روندهایی که این تحول را شکل خواهند داد، ارزهای دیجیتال، پرداخت های دیجیتال و BaaS (بانکداری به عنوان یک سرویس) هستند. در سطح جهانی، بازار ارزهای دیجیتال در حال گسترش است و حتی انتظار می‌رود که در آینده جایگزین سیستم‌های مالی سنتی شود. دبی با سیاست های بسیاری که از فناوری بلاک چین پشتیبانی می کند، به عنوان یکی از بهترین بازارها برای تجارت ارزهای دیجیتال در حال ظهور است.

چگونه بهترین پلتفرم تجارت رمزنگاری را در امارات برای خود انتخاب کنید؟

امارات متحده عربی با چندین صرافی ارزهای دیجیتال و پلتفرم های معاملاتی تایید رسمی دریافت کرده اند، در خط مقدم پذیرش کریپتو در خاورمیانه بوده است.

به گفته کوین مارکت کپ، نزدیک به 300 پلتفرم معاملاتی کریپتو اکنون به صورت آنلاین فعالیت می کنند. بیش از 120 شرکت از این تعداد، حجم معاملات بیش از 100 میلیون دلار را در 24 ساعت قبل از نوشتن این راهنما فعال کرده اند.

بنابراین، انتخاب بهترین صرافی رمزنگاری در امارات برای نیازهای شما آسان نیست. شما می‌توانید بهترین پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال را با درک معیارهای خاص و دنبال کردن بررسی‌های کارآمد انتخاب کنید. هنگام انتخاب پلتفرم، بررسی ساختار کارمزد، هزینه‌های واریز و برداشت، پاداش، امنیت، ویژگی‌های معاملاتی پیشرفته و تجربه کاربر مهم است. علاوه بر این، باید بررسی کنید که آیا وب‌سایت صرافی‌های ارز دیجیتال به قوانین و مقرراتی که دولت اعمال می‌کند، پایبند است یا خیر ( آیا در سازمان های مربوطه ریجستر شده است؟). شما می توانید با در نظر گرفتن این فاکتورها و تایید صحت آنها، بهترین پلتفرم پذیرنده فعالیت های معاملاتی را انتخاب کنید.   7 فاکتور اصلی عبارتند از:

  • Reputation:
  • Fees:
  • Supported Cryptos:
  • Regulation & Licensing: 
  • Customer Support Options: —
  • AED Deposit Methods: —
  • Trading volume:

لیست پیشنهادی پلتفرم های ارز دیجیتال در دبی

با توجه به بررسی هایی که داشتیم، پلتفرم های زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

 • Binance : بایننس GOAT صرافی های رمزنگاری است.
 • Coinbase: اساساً دومین شرکت در صنعت کریپتو است و بهترین صرافی رمز ارز امارات متحده عربی برای مبتدیان.
 • BitOasis: کوین بیس به رهبری اولا دودین باورنکردنی، بزرگترین صرافی اختصاصی ارز دیجیتال منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است.
 • eToro: به طور کلی بهترین ارز رمزنگاری و بیت کوین امارات متحده عربی
 • Alvexo: بهترین ارز رمزنگاری امارات متحده عربی بدون کمیسیون
 • Kraken: بهترین پلتفرم معاملاتی کریپتو برای اهرم و مشتقات.
 • Rain: ساده ترین پلتفرم در خاورمیانه
 • Crypto.com: این یکی از سریعترین صرافی های ارزهای دیجیتال در سطح جهان است
 • OKX: یک صرافی رمزنگاری محبوب است که مجموعه ای از خدمات Web3 را در دسترس کاربران سراسر جهان قرار می دهد و ویژگی آن خدمات پشتیبانی درجه یک است
 • ByBit: بهترین صرافی کریپتو غیر KYC

ارتباط VAL و VARA برای تجارت کریپتو در دبی

اولین قانون رمزنگاری دبی – VAL (قانون تنظیم دارایی‌های مجازی) – در 28 فوریه 2022 به تصویب رسید. امارات همچنین یک نهاد نظارتی مستقل – VARA (Virtual Assets Regulatory Authority) – برای اداره بخش رمزنگاری در منطقه تشکیل داد. شیخ محمد بن راشد، حاکم دبی اعلام کرد که تصویب این قوانین جایگاه امارات را در این بخش تثبیت خواهد کرد. قانون کریپتو در دبی در 11 مارس 2022 اجرایی شد. دو هدف اصلی VAL عبارتند از:

 • حمایت از سرمایه گذاران
 • تنظیم ارزهای دیجیتال در دبی

با این حال، VAL بر منطقه عاری از مالی DIFC حاکم نیست. این منطقه تحت اختیار DFSA است که قبلاً مقررات خاص خود را برای بازار دارایی مجازی دارد. علاوه بر این، SCA (Securities and Commodities Authority)، تنظیم کننده اوراق بهادار در امارات متحده عربی، اعلام کرده است که به زودی چارچوب نظارتی خود را راه اندازی خواهد کرد. VARA دارای مسئولیت های زیر خواهد بود:

 • تنظیم فروش دارایی مجازی و توکن های مجازی
 • تنظیم و مجوز ارائه دهندگان دارایی مجازی
 • اطمینان حاصل کنید که داده های سرمایه گذاران امن باقی می مانند
 • VARA همچنین به DWTCA (Dubai World Trade Centre Authority) مرتبط خواهد شد.

آینده ارزهای دیجیتال در دبی

بانک مرکزی امارات اعلام کرده است که تا سال 2026، آنها اولین ارز دیجیتال خود را به عنوان بخشی از استراتژی 2023-2026 راه اندازی خواهند کرد. با این حرکت، آنها انتظار دارند خود را در بین 10 بانک مرکزی برتر جهان قرار دهند. مقررات ارزهای دیجیتال در دبی توسط FRSA (سازمان تنظیم خدمات مالی-Financial Services Regulatory Authority)، SCA (مرجع اوراق بهادار و کالا- Securities and Commodities Authority) و DFSA (آژانس خدمات مالی دبی- Dubai Financial Services Agency) نظارت می شود. مجوز SCA یا FRSA برای ارائه خدمات رمزنگاری در دبی مورد نیاز است.

اداره مرکز تجارت جهانی دبی (DWTCA) و سازمان اوراق بهادار و کالاهای امارات متحده عربی طرحی را ایجاد کرده اند تا مرکز تجارت جهانی دبی را به یک منطقه رمزنگاری و تنظیم کننده ارزهای دیجیتال و سایر دارایی های مجازی تبدیل کند. این امر چشم‌اندازهای جدید ارزهای دیجیتال را در دبی جذب می‌کند و به آینده شایسته امارات در صنعت ارزهای دیجیتال کمک می‌کند.

مشاوره ثبت شرکت کریپتو در دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. صنعت کریپتو کارنسی نیز اط این امر مستثنی نیست. ما، به عنوان مشاور تخصصی ثبت شرکت ارزدیجیتال در دبی، کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دبی علاقه خود را به سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین نشان داده است. دولت با ابتکاراتی مانند استراتژی بلاک چین دبی و شورای جهانی بلاک چین دبی به طور فعال در حال بررسی استفاده از بلاک چین برای صنایع مختلف مانند املاک، امور مالی و انرژی بوده است.

علاوه بر این، مرکز مالی بین‌المللی دبی (DIFC)، یک منطقه آزاد مستقل در دبی، یک چارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است و چندین شرکت رمزنگاری و بلاک چین را برای راه‌اندازی در DIFC جذب کرده است. این ابتکارات نشان می دهد که دبی برای سرمایه گذاری و کاوش در مزایای بالقوه فناوری ارزهای دیجیتال و بلاک چین باز است.

سرمایه گذاری کریپتو در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) قانونی در نظر گرفته می شود. دولت امارات اقداماتی را برای تنظیم و مشروعیت بخشیدن به صنعت کریپتو انجام داده است، مانند ایجاد چارچوب دارایی دیجیتال بازار جهانی ابوظبی (ADGM). با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که مقررات رمزنگاری ممکن است در امارات متفاوت باشد، بنابراین توصیه می‌شود قبل از سرمایه‌گذاری، قوانین خاص منطقه خود را بررسی کنید.

علاوه بر چند پلتفرم معاملاتی کریپتو، عمده پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال در امارات متحده عربی تنظیم و قانونی هستند.

اکثر صرافی های معتبر در دبی فعالیت دارند، طبق آخرین آمار، این تعداد حدود 155 پلتفرم می باشد.

مراحل خرید ارز دیجیتال در دبی:

 • با صرافی یک حساب کاربری ایجاد کنید. …
 • فرآیند تأیید KYC را کامل کنید. …
 • واریز فیات. …
 • خرید ارز دیجیتال. …
 • بیت کوین خود را به یک کیف پول شخصی ارسال کنید.

NBD یک بانک دوستدار رمزنگاری در امارات متحده عربی است که به مشتریان خود اجازه می دهد از طریق صرافی های دارای مجوز در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کنند. این بانک همچنین با رگولاتورهای امارات متحده عربی برای ایجاد چارچوبی برای تنظیم ارزهای رمزنگاری شده همکاری می کند که انتظار می رود تا پایان سال 2022 نهایی شود.

بله، تمام صرافی‌های ارز دیجیتال با مجوز معتبر از FCA، AISC و سایر نهادهای نظارتی ارائه می‌شوند. می توانید با مراجعه به صفحه شرایط و ضوابط مجوزها را بررسی کنید. می توانید از طریق یک مجوز عمومی بروید و مجوز را بررسی کنید، از صحت آن اطمینان حاصل کنید و مقرراتی را که باید بدانید بررسی کنید. نهادهای نظارتی صرافی‌های ارزهای دیجیتال را که ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند و تراکنش‌های آنلاین انجام می‌دهند، تنظیم می‌کنند. برای خرید بیت کوین، می توانید به درگاه های دبی با حجم معاملات خوب دسترسی داشته باشید و با استفاده از بهترین روش پرداخت، وجوه را به حساب های مارجین خود واریز کنید.

شما می توانید با استفاده از اهرم x2 دارایی های کریپتو به ارزش 2000 دلار معامله کنید (به این معنی که می توانید 1000 دلار سپرده گذاری کنید و 2000 دلار معامله کنید). سرمایه گذاری مقدار کمی پول می تواند شما را شروع به تجارت ارزهای دیجیتال کند. به عنوان مثال، حداقل سپرده گذاری در eToro برای انجام معامله ارز دیجیتال فقط 200 دلار است.

بسیاری از وب سایت های صرافی ارزهای دیجیتال در امارات متحده عربی درهم را به عنوان ارز فیات می پذیرند. می‌توانید با استفاده از بهترین خدمات کارت نقدی یا کارت اعتباری کیف پول شخص ثالث، درهم را به برنامه نقدی یا حساب خود اضافه کنید. برای افزودن درهم به حساب خود، حداقل سپرده و هزینه های مشخصی را که پلتفرم دریافت می کند، بررسی کنید. مطمئن شوید که از صفحه شرایط و ضوابط عبور کرده و ارزهای دیجیتالی را که وب‌سایت‌های صرافی ارزهای دیجیتال برای معامله با همان ارز پشتیبانی می‌کنند، بیابید.

بله، شما می توانید ارزهای دیجیتال را در بهترین صرافی های امارات متحده عربی و پلتفرم های مبادلات بیت کوین در دبی و خاورمیانه معامله کنید. برای معامله در بهترین پلتفرم صرافی، باید یک حساب تجاری در صرافی های بیت کوین ایجاد کنید. هنگامی که یک حساب کاربری در بهترین پلتفرم های صرافی ایجاد کردید، می توانید طبق امکان خود سپرده گذاری کنید و تجارت را شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که از صرافی هایی که کارمزد معاملاتی بالایی دریافت می کنند اجتناب کنید. قبل از افتتاح حساب تجاری و خرید ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم یا سایر ارزهای دیجیتال، شرایط و ضوابط را به طور کامل بخوانید.

بایننس بهترین پلتفرم است که از بیش از 500 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. این پلتفرم کاربرپسند به دلیل نرخ تبدیل پایین، خدمات خوب، ابزارهای پیشرفته و کارمزدهای پایین برداشت شناخته شده است که معامله گران می توانند بهترین استفاده را از آن برای شروع تجارت در امارات متحده عربی داشته باشند.

دستگاه های خودپرداز بیت کوین زیادی وجود ندارد که معامله گران بتوانند برای برداشت یا سپرده گذاری دارایی های دیجیتال در ابوظبی، دبی و سایر نقاط خاورمیانه پیدا کنند. یک عابر بیت کوین در خیابان چهاردهم میدان Baniyas در Coinsfera Bitcoinshop قرار دارد که این سرویس تبدیل را ارائه می دهد. همچنین یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در میدان مارکت ابوظبی، مرکز خرید گالریا ADGM و مکان های دیگر در امارات متحده عربی وجود دارد.

از آنجایی که در امارات متحده عربی مالیات شرکت و درآمد صفر وجود دارد، هیچ الزامی برای گزارش سرمایه گذاری شخصی شما در رمزارز به هیچ مرجعی در امارات وجود ندارد. تنها نکته این است که باید هر سال شرکت را تمدید کنید و هزینه مجوز مناسب را بپردازید.

پاسخ مثبت است: بایننس به ساکنان امارات اجازه می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده را از طریق برنامه اصلی خود باز کنند، بخرند و معامله کنند. همچنین، امکان واریز و برداشت با AED را فراهم می کند و به شما امکان می دهد از هزینه های تبدیل پرهزینه جلوگیری کنید.

دبی در رتبه بندی مراکز جهانی که بهترین مکان برای میزبانی سرمایه گذاری و کسب و کار در ارزهای دیجیتال است، تنها پس از لندن قرار دارد. بر اساس گزارش Recap، امارات دارای 772 شرکت مبتنی بر رمزارز است و محیط تجاری جذاب شهر، سرمایه‌گذاران خارجی را جذب می‌کند.

بله، بیت کوین را می توان مانند هر ارز دیجیتال دیگری در شعبه های Pallapay در دبی با پول نقد مبادله کرد.

این سازمان ها عبارتند از:

 • ADGM: Abu Dhabi’s International Financial Centre
 • Virtual Assets Regulatory Authority: VARA
 • DIFC: Dubai International Financial Center
 • FRSA: Financial Services Regulatory Authority
 • SCA: Securities and Commodities Authority
 • DFSA: Dubai Financial Services Agency
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *