IFZA محلی ایده آل برای راه اندازی کسب و کار شما

IFZA Freezone  کجاست؟

سازمان بین المللی منطقه آزاد (IFZA) قبلا در فجیره مستقر بود و اکنون به دبی منتقل شده است IFZA یک منطقه تجاری آزاد است که حتما باید از آن آگاه باشید. IFZA این منطقه آزاد خدمات و فرصت‌های مناسب تجاری را ارائه می‌دهد که آن را به یک انتخاب عالی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران تبدیل می کند. در این پست وبلاگ، نگاهی خواهیم انداخت به چیستی IFZA و مزایای آن چه هستند، و چگونه می توان بخشی از آن شد. بنابراین اگر به دنبال یک مرکز تجاری هیجان انگیز و خلاقانه با امکانات سخاوتمندانه هستید و کارکنان مفید، حتما IFZA را بررسی کنید!

چرا IFZA یک منطقه آزاد ایده آل برای راه اندازی کسب و کار در امارات است؟

سازمان بین المللی منطقه آزاد (IFZA) قبلا در فجیره مستقر بود و اکنون به سرعت به دبی منتقل شده است. به عنوان مرکز تجاری رو به رشد در امارات، IFZA  یک منطقه آزاد نسبتاً تازه تأسیس در امارات متحده عربی است، اما اینطور شده است به عنوان یکی از محبوب ترین ها در بین تجار و سرمایه گذاران ظاهر شد. IFZA با همکاری دبی سیلیکون واحه (DSO) در حال  تبدیل شدن به یکی از سریع ترین و محبوب ترین مناطق آزاد در امارات متحده عربی است.

فعالیت های تجاری مختلفی از جمله خدمات، مشاوره، تجارت و صنعت توسط IFZA ارائه می شود. حتی در IFZA، شما می توانید فعالیت تجاری و خدماتی را در یک مجوز واحد بدون هیچ زحمتی انجام دهید. دلایل زیادی برای افزایش تعداد و حرکت سهامداران به سمت IFZA برای تشکیل شرکت وجود دارد. با طیف گسترده ای از پیشنهادات معرفی شده توسط IFZA، در حال تبدیل شدن به  مرکز سرمایه گذاری پیشرو در امارات است که همچنین به رشد بهتر اقتصاد امارات متحده عربی کمک می کند.

IFZA همچنین انواع مختلفی از تسهیلات را به سرمایه گذاران / کارآفرینان مانند آپارتمان های مسکونی، ادارات، انبارها، و فروشگاه های خرده فروشی معرفی می کند. مراحل و چارچوب زمانی تشکیل شرکت در IFZA بسیار ساده و آسان است. مقایسه هزینه برای تشکیل شرکت با سایر مناطق آزاد دبی، IFZA کمترین قیمت را ارائه می دهد. این دلیل مهمی است که IFZA دارد : مناسب برای صاحبان مشاغل کوچک و استارت آپ ها برای راه اندازی کسب و کار خود با هزینه کم.

مزایای عمده تشکیل یک کسب و کار در IFZA

عوامل اصلی در مورد اینکه چرا باید تشکیل شرکت در IFZA دبی را انتخاب کنید در زیر به تفصیل ذکر شده است. در میان مناطق آزاد 40 نفره در امارات متحده عربی، IFZA یکی از مقرون به صرفه ترین مناطق آزاد در دبی است. هزینه مجوز برای راه اندازی جدید در IFZAمی توانید با هزینه سالانه 12500 درهم شروع کنید. این فقط شامل مجوز و امکانات دفتر مجازی می شود. همچنین، شما می توانید تا 12 ویزا داشته باشید

طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری در IFZA

IFZA بیش از 1000 فعالیت تجاری را ارائه می دهد که شامل انواع فعالیت های مشاوره، بازرگانی و صنعتی است. همچنین، IFZA مجوز را با ترکیبی از فعالیت خدماتی و فعالیت تجاری در یک مجوز ارائه می دهد. علاوه بر آن IFZA نیز ارائه مجوز فعالیت که امکان انجام فعالیت تجاری در منطقه و بین المللی را فراهم می کند.

فرآیند راه اندازی سریع و بی همتا کسب و کار

مزیت اصلی این است که تمام راه اندازی های شرکت و شعبه را می توان به صورت آنلاین یا مجازی انجام داد.  IFZA انواع امضاها برای تشکیل شرکت دیجیتال را می پذیرد، فقط یک کپی تایید شده از گذرنامه و اسناد شرکت برای ثبت در IFZA را می پذیرد. مدارک باید توسط وکلای حقوقی یا وکلای کشور شما تأیید شود. IFZA به هیچ مدرک اصلی نیاز ندارد. همچنین، الزامی نیست که اسناد شرکتی توسط سفارت امارات در کشور شما به صورت محضری و تأیید شده باشد که این باعث صرفه جویی در زمان برای فرآیند تشکیل شرکت می شود.

تبلیغات و تخفیف منطقه آزاد IFZA

هر ماه برای جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان تبلیغاتی ارائه می کند. IFZA اولین منطقه آزاد تجاری در امارات متحده عربی که یک ویزای رایگان برای مادام العمر ارائه می دهند. ویزای رایگان مادام العمر به این معنی است که هزینه ویزا به مبلغ 3750 درهم پرداخت خواهد شد. در حال حاضر ویزای منطقه آزاد فقط دو ساله خواهد بود. همچنین در آن زمان پس از تمدید ویزا، IFZA هزینه ویزا را پرداخت می کند و سرمایه گذار/کارآفرین می تواند بر فعالیت تجاری تمرکز کند. این مهم هر بار که ویزای شما برای تمدید است و در حالی که هنوز شرکت IFZA را دارید ادامه می یابد. در حال حاضر، برخی خدمات دیگر منطقه نیز رایگان است.

پیشنهاد تشکیل شرکت با مسئولیت محدود

ساختار LLC در منطقه آزاد به این معنی است که سرمایه گذار یا کارآفرین فقط تا سقف سرمایه ای که در آن سرمایه گذاری کرده اید مسئول خواهد بود. بنابراین، اکثر سرمایه گذاران ترجیح می دهند که یک ساختار LLC در منطقه آزاد داشته باشند. قیمت، سرعت، امضای دیجیتال، سهامدار گزینه های پیش تایید، طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری، و از همه مهمتر، IFZA دارای اعتبار عالی نزد بانک های امارات است. بنابراین، افتتاح یک حساب بانکی محلی امارات متحده عربی برای شرکت های IFZA آسان است.

چرا DUBAIVS را به عنوان مشاور تشکیل شرکت خود انتخاب کنید؟

ما پارتنر رسمی IFZA در ایران هستیم و مستقیما با ایفزا همکاری داریم. به عنوان پارتنر حرفه ای ایفزا ما به صورت 24 ساعته در دسترس شما هستیم  تا به هر سوالی پاسخ دهیم و در طول مسیر همراه شما باشیم. شما هیچی شگفتی در طول این فرآیند حساس نخواهید کرد چرا که همه چیز شفاف و مشخص هست. هیچ مبلغ اضافه ای وجود نخواهد داشت و طبق فاکتور صادره از ایفزا پرداخت خواهید نمود. ما اینجا هستیم تا شما به اهداف خو برسید.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، ثبت شرکت در IFZA دبی کلیک کنید

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

امارات برای سرمایه گذارانی که از طریق ثبت شرکت اقدام می‌کنند می توانند تا اقامت 10 ساله را فراهم می‌کند. علاوه بر اینکه مالیاتی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

هزینه‌های اجرایی برای ثبت شرکت در دبی از جمله هزینه‌های اجاره دفتر کار و نیروی انسانی می‌تواند با توجه به نوع کسب‌وکار شما کاملا متفاوت باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در دبی بین ۱ تا ۴ هفته طول می‌کشد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

بله، امارات متحده عربی امکان اخذ اقامت را از طریق ثبت شرکت چه در دبی و چه در امارت‌های دیگر در این کشور را فراهم کرده است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

برای راه اندازی شرکت خود با IFZA نیازی نیست در امارات باشید. شما باید حداقل یک بار برای بسته های تشکیل شرکت IFZA با تخصیص ویزای اقامت از امارات بازدید کرده باشید. اگر می خواهید فقط برای شرکت خود مجوز تجارت بگیرید، حتی اگر در گذشته از امارات متحده عربی بازدید نکرده باشید، همچنان می توانید شرکت را تشکیل دهید.

پس از تأسیس شرکت شما، می توانید برای افتتاح حساب بانکی شرکتی در هر یک از بانک های امارات متحده عربی درخواست دهید

خیر، برای راه اندازی شرکت در IFZA دبی نیازی به اسپانسر محلی ندارید.

بازه زمانی راه اندازی شرکت در IFZA دبی 3 تا 4 روز کاری پس از امضا و ارسال فرم های درخواست و ارائه مدارک مورد نیاز می باشد.

شرکت ها را می توان با انواع فعالیت های اصلی زیر راه اندازی کرد:

  • خدمات
  • مشاوره
  • صنعتی
  • تجارت
  • برگزاری
  • تجارت عمومی

برای راه اندازی شرکت با IFZA نیازی به فضای اداری نیست. IFZA قرارداد اجاره دفتر را با تمام مجوزها به شما ارائه می دهد.

6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *