راهنمای اجاره دفتر در سرزمین اصلی با NOC از مناطق آزاد

یکی از سوالات متدوال که از ما پرسیده می شود این هست که با توجه به قوانین جدید مناطق آزاد دبی، آیا شرکت های ثبتی در این حوزه می توانند در سرزمین اصلی اقدام به اجاره و بدون محدودیت تجارت کنند؟ واقعیت امر این است که این موضوع پیچیده و تا حدودی بستگی به نوع فعالیت شرکت دارد و نیاز به کسب مجوزاتی است.

آیا با لایسنس تجاری ایفزا می توان در سرزمین اصلی تجارت کرد؟

به عنوان بخشی از تعهد IFZA برای محافظت از دارندگان مجوز تحت یک محیط تجاری قانونی، ایمن و مطمئن و مطابق با قوانین و مقررات امارات متحده عربی، ما چنین پیشنهاداتی را ارائه نمی کنیم زیرا ممکن است به طور بالقوه مجوزهای ما را در معرض مجازات هایی قرار دهد که ممکن است از جریمه های پولی تا ابطال پروانه کسب روبرو کند.

در واقع  ایفزا به عنوان بک حوزه قضایی برای کسانیکه قصد اجازه شرکت در خارج از ایفزا دارند، یک گواهی عدم اعتراض (Non-Objection Certificate =NOC) صادر می کند که به شرکت های منطقه آزاد اجاره املاک تجاری خارج از حوزه قضایی آنها را تسهیل کند. با این حال، چنین NOC صرفاً بیان می کند که خود منطقه آزاد هیچ اعتراضی برای دارنده مجوز خود برای اجاره املاک تجاری در سرزمین اصلی ندارد. این NOC  معادل مجوز صادر شده توسط اداره اقتصاد و گردشگری دبی (DET) برای اجاره املاک تجاری و انجام تجارت در سرزمین اصلی نیست.

از آنجایی که NOC تنها یک بیانیه عدم اعتراض از سوی یک منطقه آزاد است که هیچ صلاحیتی در سرزمین اصلی ندارد، کسب و کار منطقه آزاد که املاک تجاری را در مناطق اصلی اجاره می دهد و تجارت را در مناطق اصلی انجام می دهد، همچنان با خطر جریمه و/یا مجازات های دیگر مواجه خواهد شد، مگر اینکه مجوز یا مجوز مربوطه را از DET را برای سرزمین اصلی اخذ کرده است.

مشاوره ثبت شرکت در IFZA دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از محبوبترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا و اولین کشور در آسیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در دنیا گردید. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال ثبت شرکت در امارات هستند. منطقه آزاد تجاری IFZA به عنون یکی از پیشروهای ارائه خدمات نوین ثبت شرکت در دبی، آماده است که میزبان شما عزیزان باشد. ما، به عنوان پارتنر رسمی IFZA در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، ثبت شرکت در IFZA دبی کلیک کنید

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

امارات برای سرمایه گذارانی که از طریق ثبت شرکت اقدام می‌کنند می توانند تا اقامت 10 ساله را فراهم می‌کند. علاوه بر اینکه مالیاتی به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد.

هزینه‌های اجرایی برای ثبت شرکت در دبی از جمله هزینه‌های اجاره دفتر کار و نیروی انسانی می‌تواند با توجه به نوع کسب‌وکار شما کاملا متفاوت باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در دبی بین ۱ تا ۴ هفته طول می‌کشد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

بله، امارات متحده عربی امکان اخذ اقامت را از طریق ثبت شرکت چه در دبی و چه در امارت‌های دیگر در این کشور را فراهم کرده است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

برای راه اندازی شرکت خود با IFZA نیازی نیست در امارات باشید. شما باید حداقل یک بار برای بسته های تشکیل شرکت IFZA با تخصیص ویزای اقامت از امارات بازدید کرده باشید. اگر می خواهید فقط برای شرکت خود مجوز تجارت بگیرید، حتی اگر در گذشته از امارات متحده عربی بازدید نکرده باشید، همچنان می توانید شرکت را تشکیل دهید.

پس از تأسیس شرکت شما، می توانید برای افتتاح حساب بانکی شرکتی در هر یک از بانک های امارات متحده عربی درخواست دهید

خیر، برای راه اندازی شرکت در IFZA دبی نیازی به اسپانسر محلی ندارید.

بازه زمانی راه اندازی شرکت در IFZA دبی 3 تا 4 روز کاری پس از امضا و ارسال فرم های درخواست و ارائه مدارک مورد نیاز می باشد.

شرکت ها را می توان با انواع فعالیت های اصلی زیر راه اندازی کرد:

  • خدمات
  • مشاوره
  • صنعتی
  • تجارت
  • برگزاری
  • تجارت عمومی

برای راه اندازی شرکت با IFZA نیازی به فضای اداری نیست. IFZA قرارداد اجاره دفتر را با تمام مجوزها به شما ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *