چرا باید به سرمایه گذاری هتل فکر کنید و سوالاتی که از خود بپرسید چی هستند؟

در عصر امروز، تنوع بخشیدن به سبد سهام شما بیش از هر زمان دیگری مهم است. باز نگه داشتن ذهن، خطر از دست دادن سرمایه گذاری را که می تواند بازده مثبت ایجاد کند، کاهش می دهد.

امسال ممکن است زمان آن رسیده باشد که در هتل ها سرمایه گذاری کنید. این یک رویکرد منحصر به فرد برای اکثر مردم است، اما هنگامی که بیشتر یاد می گیرید، به راحتی می توانید متوجه شوید که چرا اینقدر رایج شده است. در اینجا پنج مورد از مزایای برتر سرمایه گذاری در هتل ها آورده شده است.

1- پتانسیل بازدهی بالا

هنگام سرمایه گذاری، یکی از مهم ترین عوامل پتانسیل بازده بالا است. با مقایسه پتانسیل بازده در برابر ریسک، می توانید تعیین کنید که آیا ادامه کار منطقی است یا خیر. وقتی نوبت به سرمایه گذاری در هتل می رسد، پتانسیل بالایی برای بازدهی بالاتر از میانگین وجود دارد.

به همان اندازه که لازم است برای مقایسه خطرات و مزایای احتمالی سرمایه گذاری در هتل ها وقت بگذارید. این تنها راه برای اطمینان از تصمیم گیری آگاهانه و مطمئن برای سرمایه گذاری است که می تواند در طولانی مدت به نفع شما باشد.

2- عالی برای تنوع

صرف نظر از تجربه سرمایه گذاری شما، کلمه “تنوع” همیشه باید در ذهن شما باشد. بسیار مهم است که همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید، زیرا انجام این کار خطری است که می تواند علیه شما کار کند.

تنوع برای موفقیت سرمایه گذاری بلندمدت شما بسیار مهم است، و اینجاست که هتل ها وارد بازی می شوند. اگر هنوز هیچ سرمایه گذاری در هتل در مجموعه خود ندارید، هرگز زمان بهتری برای در نظر گرفتن آن وجود ندارد.

3- می توانید شخصاً از سرمایه گذاری (های) خود بازدید کنید

این یکی از هیجان انگیزترین بخش های سرمایه گذاری در هتل است. بسته به نوع سرمایه‌گذاری‌ای که انجام می‌دهید (اطلاعات بیشتر در این مورد در زیر)، ممکن است بتوانید شخصاً از آن بازدید کنید. برای بسیاری از مردم، این به آنها اطمینان بیشتری می دهد که تصمیمات سرمایه گذاری درستی می گیرند.

4- بیش از یک راه برای سرمایه گذاری وجود دارد

هیچ کمبودی برای سرمایه گذاری در هتل ها وجود ندارد. برخی از رایج ترین گزینه ها عبارتند از پروژه های جدید هتل، بازسازی هتل، امتیاز دهی هتل، تامین مالی مجدد هتل و REIT هتل.

فهرستی از مزایا و معایب مرتبط با هر نوع سرمایه گذاری ایجاد کنید. همچنین این زمان خوبی است تا در نظر بگیرید کدام نوع سرمایه گذاری با تحمل ریسک شما مطابقت دارد. مهم نیست که چه نوع سرمایه گذاری را انتخاب می کنید، آهسته شروع کنید تا به خودتان فرصت دهید تا پاهای خود را خیس کنید.

5- مزایای مالیاتی

در مورد مزایای سرمایه گذاری در هتل ها با متخصص مالیات خود صحبت کنید. به عنوان مثال، استهلاک، رشد حقوق صاحبان سهام و معاوضه مالیاتی به تعویق افتاده همگی می توانند به نفع شما عمل کنند. بسته به شرایط، ممکن است متوجه شوید که مزایای مالیاتی سرمایه گذاری در هتل بسیار بیشتر از هر رویکرد دیگری است.

سوالات متداول  درباره سرمایه گذاری هتل

با نزدیک‌تر شدن به اولین سرمایه‌گذاری خود، احتمالاً سؤالاتی (و شاید حتی برخی نگرانی‌ها) برایتان پیش می‌آید. در اینجا برخی از مهمترین مواردی که به عنوان یک مبتدی باید مورد توجه قرار گیرد آورده شده است:

 • سرمایه گذاری در هتل چیست و چگونه کار می کند؟
 • انواع مختلف گزینه های سرمایه گذاری در هتل چیست؟
 • مزایا و خطرات سرمایه گذاری در هتل چیست؟
 • چگونه می توانم عملکرد مالی یک فرصت سرمایه گذاری در هتل را ارزیابی کنم؟
 • مکان برای سرمایه گذاری در ملک هتل چقدر اهمیت دارد؟
 • تغییرات در اقتصاد چگونه بر سرمایه گذاری هتل ها تأثیر می گذارد؟
 • فرآیند خرید ملک هتل چگونه است؟
 • شرکت مدیریت چه نقشی در سرمایه گذاری هتل دارد؟ آیا به یک شرکت مدیریت نیاز دارید؟
 • چگونه می توانم جریان ثابت درآمد حاصل از سرمایه گذاری هتل را تضمین کنم؟
 • چگونه می توانم از یک سرمایه گذاری هتل خارج شوم و به سود برسم؟

پاسخ به این سوالات هوا را پاک می کند و به شما امکان می دهد با اطمینان در هتل ها سرمایه گذاری کنید. اگر سؤالات دیگری مطرح شد، قبل از انجام هر کاری به آنها بپردازید.

سخن نهایی

هتل ها در سراسر جهان در حال جدی گرفتن موقعیت خود برای موفقیت در یک صنعت همیشه در حال تغییر هستند. آنها در حال بهبود ویژگی های خود، استخدام شرکت های مشاوره هتل، و صحبت با مشتریان در مورد علاقه و ناپسندی خود هستند.

هدف شما این است که تعیین کنید در کدام هتل ها سرمایه گذاری کنید و چگونه این کار را انجام دهید. هنگامی که یک استراتژی دارید که به آن اعتماد دارید، به آرامی آن را اجرا کنید. از آنجا، نتایج خود را دنبال کنید تا مشخص کنید آیا بازده مورد نظر خود را تجربه می کنید یا خیر.

آیا تجربه ای از سرمایه گذاری در هتل دارید؟ چطور شروع کردی؟ آیا پیشنهاد می کنید که سایر سرمایه گذاران نیز همین مسیر را طی کنند؟

مشاوره سرمایه گذاری دبی

کشور امارات با اجرای سیاست های درست در سالیان اخیر، تبدیل به یکی از بهترین کشورهای سرمایه پذیر در دنیا شده است. این پیشرفت به حدی است که دبی در سال 2022 تبدیل به دومین شهر برتر در جهان شد؛ به همین دلیل افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در امارات هستند. یکی از بخش های سرمایه گذاری، صنعت هتل است که تخصص ما هست. به عنوان یک مشاور تخصصی در حوزه سرمایه گذاری هتل، خوشحال می شویم که بتوانیم به شما دراین زمینه کمک کنیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

امارات کشوری است که در سال‌های اخیر بیشترین رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه داشته است. با سرمایه گذاری در امارات می‌توانید از مزایای سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری این کشور، مالکیت 100 درصدی کسب‌وکارتان، مالیات صفر و زیرساخت‌های بسیار توسعه‌یافته بهره ببرید.

مناطق آزاد در امارات بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در امارات هستند. این مناطق شامل دبی و ابوظبی، شارجه، فجیره، عجمان، راس الخیمه و ام القوین هستند. در این لیست دبی بهترین گزینه برای ایرانیان است.

 •  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
 •   سرمایه گذرای در صندوق سرمایه گذاری
 •  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
 •  سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اقدام کنند.

حداقل سرمایه گذاری در دبی یک میلیون درهم است. افراد با خرید ملکی که حداقل یک میلیون درهم ارزش داشته باشد می‌توانند ویزای سه ساله دبی را دریافت کنند.

خیر امکان دریافت اقامت دائم دبی از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد و شما فقط می‌توانید ویزای موقت دریافت کنید. البته امکان تمدید کردن این ویزا وجود دارد.

بستگی به منطقه ای دارد که قصد ثبت شرکت دارید، از 15000 هزار درهم شروع می شود.

شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC)، شرکت‌های سهامی (Civil Company) و شرکت‌های غیرسهامی (Sole Establishment) بهترین گزینه‌ ها برای ایرانیان است. شرکت های تجاری و خدماتی در این دسته ها هستند.

بله. بعضی از افراد به خاطر اینکه از امکانات آن‌جا به راحتی لذت ببرند و بابت هر شب اقامت هزینه‌ای پرداخت نکنند، در دبی هتل می‌خرند و خودشان هم در آن‌جا زندگی می‌کنند. مزایای دیگری هم در خرید هتل وجود دارد، اما یکی از مهم‌ترین مزایا، مزیت بزرگ اقتصادی آن بر اساس موقعیت هتل‌تان است.

بله! به دلایل بسیار. علاوه بر دلایلی که بالاتر خواندید، فاصله زمانی و مسافتی کم نسبت به ایران، آب‌وهوای تقریباً مشابه با ایران و فرهنگ نزدیک مردم این کشور به مردم ما، توانسته دبی را به مقصدی مطلوب و ایدئال برای مهاجرت ایرانیان تبدیل کند. شمار بالای متقاضیان و افراد مهاجرت کرده به این شهر زیبای حاشیه خلیج فارس، گواه این واقعیت است.

ایفزا جز مناطق آزاد امارات است و شرایط ثبت شرکت در آن با شرایط ثبت شرکت در مناطق اصلی Mainland متفاوت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *